Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
my we wrześni
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Arx91 narazie to my się próbujemy u nas zorganizować, ale pomysł fajny,myślę, że czas pokaże. no bo u nas lecą chłopaki z Poznania z ekipa i konin i okolice więc może być ciekawie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Panowie może wlecicie na wspólny spocik na Wrześni w niedziele?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jechać w grupie to wiesz lepiej to będzie wyglądać i wszyscy będziemy lecieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ekipa z konina i okolic na Orlenie w Słupcy się spotkamy i lecimy razem na wrześnie to moja propozycja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie z Poznania i okolic wy zbieracie się z jakimś miejscu i lecicie wszyscy na Wrześnie czy jak tam u was będzie wyglądać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę że zbiega się Ekipa ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- - bendzji - Bart-S - Arx91 - slo - Piechol - Qbazulu (jak się nic nie zmieni ) - Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę) -norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dałem info na łódzkim :naughty: ---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 13:09 ---------- Panowie w temacie spoty Poznańskie dajcie info kto wleci na zlot w ta niedziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- bendzji - bendzji - Bart-S - bendzji - Bart-S - Arx91
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem
-
Uciekający płyn
tylko żeby wentylator się nie włączył bo wyjdzie że leje z tylnego koła u mnie był delikatnie przejechany wężyk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ekipa z Poznania i okolic zbierzcie się gdzieś i dzida na Wrześnie i my tak samo zrobimy ekipa z Konina i okolic i na Słupcy zbiórka i lecimy na PWR
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego. może być i ten parking ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego. To ja pieszo podejdę rowerem podjedź
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może ogarniemy coś większego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no We wrześni byśmy się spotkali gdzieś na parkingu tylko koledzy ze Wrześni niech odezwą się tu
-
Uciekający płyn
robiłem podobny test i kartkę miałem suchą
-
Wahacze ze szrotu
ale na całe szczęście oddali pieniądze także mam ich w du..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może tak napiszę kto wstępnie by był chętny na spot 28.10.2012 w godzinach mniej więcej 16-17 ?
-
Wahacze ze szrotu
Łukaszu ale ironizujesz
-
Uciekający płyn
chyba wężyk jest delikatnie przetarty i dlatego tak ;/
-
Wahacze ze szrotu
jutro lipka bo w robocie jestem ;/
-
Wahacze ze szrotu
jak pojechałem do mechanika z nimi to napisałem mu to napisał ze koło 18 a jak podjechałem do niego wtedy to powiedział że szef już pojechał ... Panowie co w tej sytuacji zrobić?
-
Wahacze ze szrotu
Bo tak jak mówiłem mam ziomka który zajmuje się audi i także wiesz a części całkiem całkiem w cenie ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- a takie pytanie mam do was. Bo byłem u tego kolesia ze szrotu i jak kupowałem to zastrzegłem że jak nie będzie pasować czy coś to oddam albo zamienię i on mówi ok ok a jak chciałem swoich pieniędzy wykręcał się z tego... Co z tej sytuacji zrobić ? Niby jutro ma przywieź a jak nie przywiezie to co mogę zrobić ?
-
Wahacze w audi a4 avant 97 rok
ja dzisiaj za banana dałem podajrze 140 nowego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No racja hehe No także pisać na temacie spoty wielkopolskie żeby dogadać się i zebrać ekipę