Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. może czujnik masz uszkodzony.. może najlepiej do elektryka pójść i wtedy zobaczy co jest grane
  2. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    zależy o które chodzi Ci przebiegi bo ja akurat mam oryginalny bo mam wpisane w książce serwisowej audi wpisane że został dostęp zablokowany ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- no na szrotach ogólnie jest lipa do b5. Nawet białych kierunków czy drążka zmiany biegów na polift czy kratki w zderzaku nie mają ;/ u mnie mieli jedną lampę poliftową prawą
  3. powiedziałbym że łożysko bo ja miałem podobnie a masz takie buczenie? aczkolwiek może być to piasta
  4. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    na szrotach to w ogóle to lipa jest ;/ ja byłem poszukać jakieś części do naszych fur i taka lipa że szok ;/
  5. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no i od razu widać efekty
  6. ładna ładna sztuka
  7. no ja jutro idę i w sobote ;/
  8. wjazdówka i zjazdówka zamknięta...
  9. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to gruby przebieg ;D mi mechanik mówił że (ale nie wiem czy dobrze to nazwię) że kolektor przy układzie wydechowym co jest spawane czy coś jak on jest rozgrzany i pojedzie się na myjnie i umyjemy samochód z myciem podwozia to on szybciej pęknie....
  10. ładna ładna sztuka avancik kozak !
  11. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    mi dzisiaj pykło 171 tyś km
  12. dobra sztuka
  13. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ciekawe właśnie ale zobaczymy jutro wejdę i obczaje ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- u mnie jakoś tak muła nie widać przy avancie
  14. fajnie fajnie wygląda ;D
  15. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Zmienna geometria kolektora była po tzw. 1-wszym lifcie (były kolektory tego typu zarówno metalowe jak i później stalowe) czyli w egzemplarzach z rocznikiem modelowo od 1998 r. Trochę kłopotliwy element jak padnie ale bardzo dużo daje w równomiernym rozkładzie momentu w funkcji rpm. http://s9.postimage.org/7euxpxs97/variablemanifold.jpg <br /><br /> no ja miałem wymieniany kolektor ale na koszt kolesia
  16. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Nie przypominam sobie żebym przy dolocie miał coś takiego Ja w swoim mam metalowy kolektor bez regulacji długości dolotu. U ciebie jest prawdopodobnie kolektor plastikowy z regulowaną długością dolotu i ta część chyba za to odpowiada. ja tak samo nie mam czegoś takiego
  17. wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/ http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony... Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/ ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/ Dopiero teraz zauważyłem biedna Audi aż szkoda ale teraz jest już git ;] polakierować trzeba i git
  18. będzie trzeba pomyśleć
  19. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ja też zadowolony jestem ze 125 km
  20. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    zależy od roku i modelu akurat... bo ja znalazłem kilka roczników 95-97 i całkiem inne wyposażenie
  21. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    a jak rozwijający temat wciągający
  22. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    czasami warto pogrzebać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.