Treść opublikowana przez Arkadiush
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- wole kupić niż ma być szpachel nie zdziw się jak masz gdzieś na aucie szpachel:decayed: patrzyłem nie ma szpachla spokojnie ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 21:26 ---------- na pewno wiem że nie jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje oryginalnie tak jest
-
Montaż gazu
no to jak chcesz to dobij
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
pewnie paliwo z woda ;p ja w sumie miałem podobnie ale byłem u elektryka i przepustnica nawaliła i nie podawała dobrze paliwa ;/
-
[ALL B5] Audi S4
konkret gleba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jechalem od Wrześni a droga jaka byla tak jest ciągle remonty ;]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie musi sie nikt wybierać Poznaniacy pewnie też tu są ;D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wlkp żyjecie tu? Dajcie jakieś namiary na Jutro żeby się spotkać
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
ładna ładna widziałem chyba ją na youtube ;D
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no to nic musi starczyc 125 km
-
Montaż gazu
no to na pewno jak tankuje bene do pełna na orlenie to około 350 zł ;/
-
Montaż gazu
dobra noł problem jak cos napiszę do Ciebie masterp
-
Montaż gazu
w audi we wlewie wejdzie i tak i tak
-
Montaż gazu
no ja słyszałem że gazownicy robią co chcą a jak kolega miał sytuacje że chciał we wlewie to zrobił mu pod zderzakiem to mu nie zapłacił
-
Montaż gazu
no to zastanowię się nad tą decyzją dosyć poważnie a gdzie macie gniazdo do gazu? ja bym wolał we wlewie paliwa bo czysto itp
-
Montaż gazu
finansowo myślę że nie było by problemu aczkolwiek mówię... tak jak napisałem wyżej
-
Montaż gazu
u mnie benzyna jest np 5.82 a gaz 2.65 więc widać.. ale w gazie za 30 zł mam 11 litrów gazu a za 30 zl benzyny mam z 5? no także wiem jakie są zalety...
-
Montaż gazu
ja gadałem z mechanikiem który jeździ w gazie to podobno trzeba zrobić 20 tys km żeby instalacja się zwróciła ... No w zagórowie niedaleko Słupcy koszt jest niby 2200-2400 i tez go chwalą ludzie.... Ja kolego nastepny samochod jak bede mial to od razu bede gazowal bez zastanowienia. Zawsze to sie zwroci predzej czy pozniej. no ja się zastanawiam bo ta benzyna to idzie jak woda.. ;/ jak mu depne to leci jak woda z kranu a jak w miarę spokojnie to całkiem całkiem
-
Montaż gazu
ja gadałem z mechanikiem który jeździ w gazie to podobno trzeba zrobić 20 tys km żeby instalacja się zwróciła ... No w zagórowie niedaleko Słupcy koszt jest niby 2200-2400 i tez go chwalą ludzie....
-
Montaż gazu
noo opłaca nie opłaca bo niby trzeba zrobić km w roku żeby to się zwróciło... ;/
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
że tak się wyraże za***iście wygląda aczkolwiek ja nie mam oczek na przeciwmgłowe na dole ;/
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
żaden szpachel oryginalnie taki w samochodzie mam
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
zapytam ale jak nic to zostanę przy 125 km
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
10-11 pojawi się ktoś w Poznaniu?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- wole kupić niż ma być szpachel
-
Uciekający płyn
aha no ok to zobaczę bo w sumie samochód będzie stał 2 dni to wtedy zobaczymy