Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- wole kupić niż ma być szpachel nie zdziw się jak masz gdzieś na aucie szpachel:decayed: patrzyłem nie ma szpachla spokojnie ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 21:26 ---------- na pewno wiem że nie jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje oryginalnie tak jest
  2. no to jak chcesz to dobij
  3. pewnie paliwo z woda ;p ja w sumie miałem podobnie ale byłem u elektryka i przepustnica nawaliła i nie podawała dobrze paliwa ;/
  4. konkret gleba
  5. Ja jechalem od Wrześni a droga jaka byla tak jest ciągle remonty ;]
  6. nie musi sie nikt wybierać Poznaniacy pewnie też tu są ;D
  7. Wlkp żyjecie tu? Dajcie jakieś namiary na Jutro żeby się spotkać
  8. ładna ładna widziałem chyba ją na youtube ;D
  9. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to nic musi starczyc 125 km
  10. no to na pewno jak tankuje bene do pełna na orlenie to około 350 zł ;/
  11. dobra noł problem jak cos napiszę do Ciebie masterp
  12. w audi we wlewie wejdzie i tak i tak
  13. no ja słyszałem że gazownicy robią co chcą a jak kolega miał sytuacje że chciał we wlewie to zrobił mu pod zderzakiem to mu nie zapłacił
  14. no to zastanowię się nad tą decyzją dosyć poważnie a gdzie macie gniazdo do gazu? ja bym wolał we wlewie paliwa bo czysto itp
  15. finansowo myślę że nie było by problemu aczkolwiek mówię... tak jak napisałem wyżej
  16. u mnie benzyna jest np 5.82 a gaz 2.65 więc widać.. ale w gazie za 30 zł mam 11 litrów gazu a za 30 zl benzyny mam z 5? no także wiem jakie są zalety...
  17. ja gadałem z mechanikiem który jeździ w gazie to podobno trzeba zrobić 20 tys km żeby instalacja się zwróciła ... No w zagórowie niedaleko Słupcy koszt jest niby 2200-2400 i tez go chwalą ludzie.... Ja kolego nastepny samochod jak bede mial to od razu bede gazowal bez zastanowienia. Zawsze to sie zwroci predzej czy pozniej. no ja się zastanawiam bo ta benzyna to idzie jak woda.. ;/ jak mu depne to leci jak woda z kranu a jak w miarę spokojnie to całkiem całkiem
  18. ja gadałem z mechanikiem który jeździ w gazie to podobno trzeba zrobić 20 tys km żeby instalacja się zwróciła ... No w zagórowie niedaleko Słupcy koszt jest niby 2200-2400 i tez go chwalą ludzie....
  19. noo opłaca nie opłaca bo niby trzeba zrobić km w roku żeby to się zwróciło... ;/
  20. że tak się wyraże za***iście wygląda aczkolwiek ja nie mam oczek na przeciwmgłowe na dole ;/
  21. żaden szpachel oryginalnie taki w samochodzie mam
  22. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    zapytam ale jak nic to zostanę przy 125 km
  23. 10-11 pojawi się ktoś w Poznaniu?
  24. niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- wole kupić niż ma być szpachel
  25. aha no ok to zobaczę bo w sumie samochód będzie stał 2 dni to wtedy zobaczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.