Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    jak się mu przydusi i 3 tys obrotów to zaczyna jechać ---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ---------- Zgadzam się aczkolwiek jak ktoś miał od jakiegoś czasu Audi coś w niej zrobił itp to szkoda mu sprzedawać i kupować coś nowego i od nowa zaczynać
  2. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    A potem się odudziłeś zlany potem? może go Subaru Impreza WRC holowała:grin: dlatego nie ubywalo ze zbiornika i był zapas pod noga:decayed: Od minuty, tylko trochę inne auta. ;f no trzeba tak zrobić hehe ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- a dlaczego tak ? nie prosciej kupic kompletny silnik i przełożyć ? Lepiej chyba byłoby sprzedać. Za dużo roboty i raczej jest to nieopłacalne. Z resztą zazwyczaj 1.8T są lepiej doposażone. No popieram.. aczkolwiek nie zawsze tak jest czasami zwykłe 1.8 jest lepiej niż 1.8 T
  3. ognisko ale gdzieś w połowie drogi albo ktoś kto ma altanę ;D
  4. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    był kozak ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- A potem się odudziłeś zlany potem? może go Subaru Impreza WRC holowała:grin: dlatego nie ubywalo ze zbiornika i był zapas pod noga:decayed: albo coś innego
  5. Witam witam Powodzenia na zlocie wrzućcie jakieś foto z dzisiaj mnie nie będzie bo właśnie wychodzę do pracy ;/
  6. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    w baku takie zawirowania że przejedzie się 100 km i nie ma benzyny
  7. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    kręcą się najlepiej jak gaz do dechy i jazda
  8. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    chyba że turbina zaśśśsie się dobrze ;D
  9. patrzą i obserwują u mnie jest dużo A4 ale szczerze nie widziałem żeby ktoś miał ramki klubowe ;/ W koninie widziałem ładną A4 B6 za PWSZ
  10. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to również ciekawe rozwiązanie powiem sprzedać to dołożyć i masz audi b5 18.T po lifcie ;D
  11. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    10 km to nic nie da jakby podwyższyć o 30 czy więcej to już byłby efekt
  12. Szukasz dziewczyny czy jak?:polew: nie nie szukam ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Skórzewo ładna wieś jeb@ny... nie szuka... A ja tylko dodam że na tym forum już nawet się jedno (oficjalne) w 100% klubowe dziecko urodziło Więc nawet na forum można znaleźć drugą połówkę... Nie szukam ;]
  13. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ja jechałem około 230 ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- no to volvo silnik kozak :] aczkolwiek audi to też daje radę
  14. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    jak go dobrze przeciągniesz jest ok spradzałem ostatnio na krzyżówce ;D ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ---------- 15 ja mam aczkolwiek 16 bądź 17 lepiej wyglądają ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- ostatnio dałem mu nieźle w palnik to dał radę ;D
  15. baaardzo słabo a ja np. z niedoskonałościami nie walczę :grin:więc znaleźć tam można jedynie kobiety walczące ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- E tam w A3 w A4 ! a czasem tęsknie popatrzą za A6 a czasami nawet na A8 ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ---------- Szukasz dziewczyny czy jak?:polew: nie nie szukam ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Skórzewo ładna wieś
  16. albo coś na kostce może być....
  17. moze moje wozidlo bedzie juz u niego stalo i nie jest to bmw Dobry Dobry Jak tam u was? ja niestety do pracy idę ;/
  18. ja u siebie w B5 miałem problem z wycieraczką że ona mi w ogóle nie reagowała i pojechałem do elektryka i okazało się że coś na kostce było więc spróbuj tu tak samo z pilotem...
  19. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ja jak wcisnę do dechy to idzie ---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:10 ---------- ja jeszcze mam 15 195/65 i nie wiem może od tego... aczkolwiek w planach jest 17 może swappa trzeba zrobić albo coś ;D
  20. no dobrze ja nie mówię że ktoś narzuca po to forum jest żeby pomagać i doradzać ---------- Post dopisany at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ---------- Tak jest! W/g mnie nie ma się co pierd0lić, montujesz gazik za te ok 2,5k PLN (no chyba że montujesz sam ale to już inna sprawa) i cieszysz się tankowaniem smrodków za 2,50 a czy się zwróci za 3, 6 czy 12 miesięcy to już jeden uj Dla mnie pierdopaliwo to ok 350zł miesięcznie w kieszeni uwzględniając te 5 dych na bene Jeździ to tak samo, nic się z tym nie dzieje - a że w bagażniku zalega mi koło zapasowe to za taką kasę mogę przeżyć A czy se zamontujesz wlew w zderzaku czy w błotniku czy pod klapką mały lub duży to już ma mniejsze znaczenie Ja oddając auto gazownikowi powiedziałem tylko żeby zerknął czy się będzie dało a jak nie to już w/g jego uznania, a że mi powiedział że jego to ryra bo gniazdko to gniazdko i jeden uj czy małe czy duże i jak będę chciał to mi je nawet na dachu zamontuje to mam tak jak mam i jest ok, mnie się tak podoba No właśnie popieram cóż to trzeba umówić się do gazownika i wkładać
  21. no to tak samo jak u mnie ;/ ale cóż takie życie
  22. oo takie coś w większość widzę samochodów
  23. dobrze to wygląda ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.