Treść opublikowana przez Arkadiush
- Oznaczenia
-
Montaż gazu
jak widzę to większość ma z dokręcaną końcówkę ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- owszem wchodzi cały aczkolwiek jakoś mi się nie podoba ;D
-
Oznaczenia
ten klej benzyna ekstrakcyjna czy czym ?
-
Oznaczenia
Witam. Powiedźcie mi drodzy klubowicze jak zerwać literki na klapie bagażnika? chodzi o napis audi i 1.8
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
u mnie w avancie poszedł na autostradzie 225 km i dalej nie chciał ;/ ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 13:55 ---------- a czy swappa można zrobić ?
-
Zegary
jak gadałem z moim elektrykiem to powiedział że spokojnie można podpiąć że on to robił i nie będzie problemu aczkolwiek ja nie wiem....
-
Podłokietnik
akurat znalazlem na szrocie podłokietnik za 40 zł ;]
-
Montaż gazu
no a avancie podobno 55 litrów tak jak gadam z ziomkami... no ja chce w klapce od wlewu wkręcana;)
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ładnie się prezentuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha dzieki ale znalazłem zagadałem z taką babką i otworzyła mi bramę ;] Kurde w niedziele pracuje bo bym przyjechał do was chłopaki ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha dzięki ;]
-
[ALL B5] Problem z głośnikami w drzwiach od kierowcy
ja miałem że lewt tylni mi nie działał to odkręcilem i okazalo sie ze kablek byl odczepiony podlaczylem i wsio dziala ;]
-
Pytanie
no to całkiem sympatycznie ;D
-
Problem z opuszczaniem elektrycznym szyby
ja np u siebie miedzy czterema przełącznikami mam taki podłużny przycisk i jak on jest wciśnięty wszystkie szyby lecą u mnie w dół za każdym razem... moim zdaniem to może być to
-
jak zdemontować kierwonice
tu masz wątek do tego typu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-kierownicy-liftingowa-czteroramienna-107806/index3.html#post1784235
-
Montaż gazu
co prawda to prawda... ale wiesz jak jest czasami brak kasy na założenie to tak jest;/ aczkolwiek jeździłem golfem 3 w gazie kolegi całkiem całkiem.. Co prawda audiczka to pierwsze moje auto i nie narzekam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytanie do ludzi z Poznania. Jakiś parking niedaleko od staszica nie płatny?;]
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
tak myślałem że to TY ;]
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ładny avancik ;]
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Tu macie filmik ten klubowicz z Lublina ;D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mile powitanie że tak powiem cholernie miłe powitanie ;]
-
[B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!
ładnie ładnie ;]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Dobry ;] jak tam Panie i Panowie ? ;] Wczoraj przyjechałem do Poznania stanąłem sobie samochodem po lewej stronie ulicy na Staszica podchodzę do samochodu po godzinie patrzę mandat.. no lol ale się wkurzyłem ;] 35 zl dali mi a jak nie zapłace w ciągu tygodnia to 50 ;/ ale lipa ;]
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
To niestety nie ta z youtube ale może kiedyś nie będzie wyglądać gorzej nie wiem w sumie ale podobne lampy tył i rejestracja LU chyba byla ;]
-
[B5 AGB] Moja S4 Avant
avant jaki się należy ;]