Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. akurat powiem zrobiłem test szybki.. kiedy silnik był zimny itp zostawiłem białą kartkę pod pojemniczek płynu kierowniczego i po całej nocy kartka biała więc w sumie nie wiem co jest grane ;/
  2. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad założeniem gazu w swojej audi i ogólnie od wymiany rozrządu zrobiłem około 9 tys km i szkoda mi trochę kasy na paliwo bo kurde leje się leje i końca nie widać... Chciałbym wiedzieć orientacyjnie ile to kosztuje jaką butle można włożyć w koło i czy w ogóle opłaca się zakładać gaz jak się w roku przykładowo zrobiło 15 tys km.
  3. Witam. Zauważyłem że od jakiegoś czasu muszę dolewać płyn do wspomagania. I tak co miesiąc sprawdzam i co jakiś czas dolewam. To normalne czy może gdzieś wężyk nie trzyma i ucieka gdzieś ??
  4. Podobnie miałem że łożysko siadło xD mechanik mi pokazał to wyglądało jak dziecięca grzechotka ;D
  5. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no w sumie i racja.. ale turbo nie znalazłem wtedy... i tak lipa lekko
  6. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no w sumie racja... a wirus da więcej koni czy co trzeba zrobić żeby trochę dołożyć koników?
  7. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    na liczniku mi pokazał taką prędkość.. a mogłem spojrzeć w climatronicu przez kod ciekawe ile tam by pokazało...
  8. popieram.. do moich felg koleś chciał 50 zł za sztuke ;/ a ja pier... takie coś kupię felgi inne i będzie spokój
  9. no właśnie ja mam podobnie zapalniczka nie grzeje się ale telefon ładuje to co zrobić z tym fantem żeby działało to i to ?
  10. wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/ http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony... Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/ ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/
  11. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Ogólnie jakoś od kiedy ją mam jakoś dziwnie przyspiesza... elektryka pytałem to powiedział wymień świece wymieniłem ale nadal to samo ;/ ale od 3-4-5 normalnie przyspiesza ... na 5 biegu 223 km a koleżanka w A3 z takim samym motorem 240 i w czym tkwi problem ?
  12. Arkadiush opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Posiadam Audi 1.8 125 km. Zauważyłem że na 1 i 2 biegu auto nie ma takiego dobrego przyspieszenia.. Wymieniłem świece ale nadal problem jest ... Przykładowo jechałem Hondą 125 km i na 1 ma lepsze przyspieszenie co może być powodem ??
  13. ano polska;/ najlepiej gdzieś na giełdę jechać może coś taniej
  14. no ja wiem że to jest 40 zł na jednym ale tak się cenią za te dekielki :/
  15. u mnie jak ja pytałem się o dekielki do moich felg to chciał 50 zł za jeden ;/
  16. ja kupiłem ramkę a dalej części z miesiąca na miesiąc będę się starał coś dać nowego mimo że mam rok krowę ale brakuje hajsu na wsio ;/
  17. do takiego trochę mu brakuje ale zbieram kasę i graty i trzeba modzić ciężko ale dam radę
  18. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-b5-audi-1-8-125-km-225704/ masz ;]
  19. Tu nie chodzi o chwalenie akurat jak to mówią każdy jeździ tym na co go stać prawda? no a większości nie stać na audi i nie oszukujmy sie bo akurat każda audi nie należy do zbyt tanich samochód
  20. co prawda to prawda... ano cóż wyje... mam na takich ludzi bo albo zazdroszczą audi że ich na nie nie stać albo inne powody które są dla mnie śmieszne
  21. ano tak jest właśnie... Jak leżałem w szpitalu w innym mieście to mi porysowali maskę ;/ także widać ludzie są jacy są ;/
  22. Jedź na szrot i dopasują tam ale ludzie za***przą ;/ oni kradną co popadnie ;/ kumplowi niedawno ukradli 2 lusterka ;/
  23. nie martw się nie tylko Tobie tak powiedział
  24. o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę niech się nam tu może pokażą ktoś z Wlkp? ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.