Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no myślimy że dojedziemy w 30 minut jakoś
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zjemy coś albo pogadamy coś ktoś aparat niech weźmie to foto pstrykniemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy jakiś klubowicz ma ochotę się spotkać na Zlocie jutro ? Zbiórka na parkingu Orlenu o 16 w Słupcy i jedziemy do Konina na ferio Zapraszamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
temat zmieniony ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina? Moge sie przejechac Chyba że rzeczywiście Wy sie tylko zbieracie na orlenie i odrazu lecicie na Ferio no my zbieramy się na Orlenie i dzida na ferio najwyżej około 16:30 bądź gdzieś na wlocie do Konina ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Tylko trzeba na forum znaleźć czy napisać do klubowiczów z okolic żeby było całkiem sympatyczne spotkanie :naughty:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie martw się ui mnie tak samo brak kasy na wszystko ;/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
temat zmieniony ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zobaczymy gdzie się spotkamy może gdzieś gdzie pasuje może nie wiem coś gdzieś trzeba ;D Ekipa ze Słupcy i okolic spotykamy się na orlenie o 16 :naughty: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Inicjatywa moja piwo proszę :naughty::naughty::naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok dzięki :banan::banan::banan::banan:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prawda prawda ;p emotki mi nie działają ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ta stary jak świat jesteś ja przeziębiłem się na grzybach ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba przeziębienie każdego bierze ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na razie walczę z potencjalnym przeziębieniem ... a w sobotę będę "ładował" makaron i leżanko, bo w niedzielę http://marathon.poznan.pl ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- przy okazji przypominam o niedzielnych utrudnieniach Mapa trasy Poznań Maraton no ok to trzymam kciuki za Ciebie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale narazie spotykamy się w Słupcy na parkingu Orlenu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam w sobotę o 16 organizujemy w Słupcy na parkingu orlenu małe spotkanie i może pojedziemy do konina zapraszamy wszystkich chętnych
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no to najwyżej zbierzemy ekipe w Słupcy i pojedziemy do konina ale zobaczymy jak inni wypowiedzą się
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
ładny avancik taki jak mój kolorek
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zapraszamy ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- no to może być i 16
-
Montaż gazu
do Lublina nie pojadę ;D ---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- no wiadomo że tak zaesze jest ---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- no chyba założe gaz ;D
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no nie wiem Słupca orlen na parkingu ?;]
-
Montaż gazu
no innego wyjścia nie ma jak czekać cały dzień na samochód
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pasuje ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- trzeba zwerbować resztę wiary
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no tak się nie napalaj no ja robię do 21 ;/ i lipa wieczorem tak się spotkać ;/ ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 21:51 ---------- chyba że chcesz po 21 ale czy ktoś więcej dojedzie czy coś? ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:25 ---------- Sobota 13 komu pasuje?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
No tey dokładnie skąd wiesz? nie wjechała do mnie wieczorem
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
lipa ;/ a często czy jadę do konina czy Poznania to ciągle widzę a4 a tak to lipa nikt prawie ramek klubowych nie ma ;/ ---------- Post dopisany 07-10-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 22:35 ---------- widziałem srebną audi wczoraj na orlenie i rejestracja PSL coś tam ramki klubowe nawet ma a tu cisza
-
A4 B5 ADR Oczekująca na lift
ładna sztuka