Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Silnik: 1.8 ADR:facepalm:

Rok: 1995

Wyposażenie

-wspomaganie kierownicy

-ABS

-el.lusterka

-el.szyby przód

-klimatronik

-2x Airbag

-centralny zamek

Zrealizowane:

-lampy tył led ala II lift + czarny pasek

-lampy zespolone poliftowe + ala US :decayed:

-białe kierunki

-podświetlenie nóg / wnętrze led

-zawieszenie -40/-30 na amortyzatorach Koni Sport

-dezent 16' 205/55/16 s-line 17' 225/45/17 :decayed:

-gałka poliftowa

-fotele z siatkami

-ringi na zegarach

-radio concert

-usunięte oznaczenia z tylnej klapy

-ramka grilla czarny mat

-ramki klubowe

-kierownica s-line

-grill polift czarny mat

Plany na mody:

-coś tam się wymyśli aby $$ była :decayed:

-usunąć spojler! :facepalm:

-kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim

-lusterko prawe duże

-kiedyś koło 17/18 :decayed:

-spasować przód :facepalm:

Obecnie 2013 :

DSC_2889_kopia.jpg

DSC_2984_kopia.jpg

DSC_2835_kopia.jpg

DSC_2867_kopia.jpg

2012 :

DSC06662.jpg

DSC06596.jpgDSC06530.jpg

DSC06543.jpg

Sedan i Avant w rodzinie:

DSC06562.jpg

DSC06570.jpg

Opublikowano

z tego co pamiętam to ładna sztuka :wink: powodzenia w dalszych zmianach :good:

Opublikowano

fajny czarnuch :thumbup1: jak wykonasz te plany które wypisałeś, to już będzie całkowicie gitarka :wink: powodzenia :hi:

Opublikowano

Powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

ładna ładna ;) widziałem chyba ją na youtube ;D

Opublikowano
  • Autor
ładna ładna ;) widziałem chyba ją na youtube ;D

To niestety nie ta z youtube :D ale może kiedyś nie będzie wyglądać gorzej :)

Opublikowano

jeździłem tym autkiem 3 lata i tylko eksploatacja na bieżąco a w Twoich rekach zaczyna wyglądać :)

Opublikowano
ładna ładna ;) widziałem chyba ją na youtube ;D

To niestety nie ta z youtube :D ale może kiedyś nie będzie wyglądać gorzej :)

nie wiem w sumie ale podobne lampy tył i rejestracja LU chyba byla ;]

Opublikowano
  • Autor

Może kiedyś i ta się załapie na taki filmik :wink:

Opublikowano
Może kiedyś i ta się załapie na taki filmik :wink:

Tu macie filmik ten klubowicz z Lublina ;D

Opublikowano

Bardzo ładne i zadbane autko, jak na ten rocznik napewno zwraca uwagę. Robiłeś może polerkę :) ??

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, ale auto już sprzedane... Wywalić spojler, koło taki bardzo mi się podoba i mamy replikę xD

Bardzo ładne i zadbane autko, jak na ten rocznik napewno zwraca uwagę. Robiłeś może polerkę :) ??

Polerka nie była robiona, odziwo lakier nawet się trzyma ale myślę żeby posiedzieć przy nim troszkę :)

Opublikowano
Dokładnie, ale auto już sprzedane... Wywalić spojler, koło taki bardzo mi się podoba i mamy replikę xD

tak myślałem że to TY ;]

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Up ! :decayed:

Coś się dzieje ale fotek brak :facepalm:

Na ten sezon :

- grill polift czarny mat

- ala US

- s-line 17'

- przyciemniony pasek lamp tył

Spy-foto :wink:

CAM00125.jpg

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 23:20 ----------

Up ! :decayed: Aktualne foty :wink:

Opublikowano

ten szpojler wypertol :wink:

Opublikowano

wreszcie zaczyna wyglądać:oklasky:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

mody w dobrym kierunku, tylko faktycznie ten spojler szpeci zgrabny tyłek a4:grin:

Opublikowano

W sumie to mam tylną klapę do sedana w kolorze.

A jeśli kupiec mojej b5 zechce oryginalną to będę mieć klapę USA w Twoim kolorze:whistling:

Opublikowano
  • Autor
W sumie to mam tylną klapę do sedana w kolorze.

A jeśli kupiec mojej b5 zechce oryginalną to będę mieć klapę USA w Twoim kolorze:whistling:

Adam dawaj znać jak coś będziesz wiedział która klapa u Ciebie zostaje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.