Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Panowie nie wiem jak u was ale często widzę Audi A4 B5 B6 B7 itp i bardzo rzadko widzę a że odważę się powiedzieć żę prawie nikt nie ma lub nie wie o nas... Może jakoś trzeba coś zorganizować żeby trochę więcej osób zawitało do nas czy co sądzicie na ten temat?
  2. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    no w sumie racja... ale zobaczymy może coś z tego wyjdzie jakbym znalazł liczniki całe z fisem działającym ---------- Post dopisany 13-11-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 23:36 ---------- Czytając ten temat to da się podłączyć te zegary z fis-em czy nie? bo nie wiem czy montować w sumie...:facepalm:
  3. ładnie ładnie się prezentuje
  4. spocik można jeszcze zrobić ale gdzie?
  5. ładnie się prezentuje
  6. raczej znajomy chce sprzedać alusy oryginalne od audi 16 i się zastanawiam właśnie ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- Panowie mam takie pytanie. Szukam roboty jakieś gdzieś okolice Konina Września ewentualnie Poznań... macie coś może ?
  7. no właśnie to z 15 także pewnie lipa będzie a to jaką oponkę dać ?
  8. Panowie takie pytanie mam. Czy na felgę 16 założę opony 195/65 ?
  9. E tam jeszcze jeżdżę zmienię jak znajdę czas
  10. ja jeszcze na letnich śmigam
  11. : Hi:: Hi:: Hi:: Hi:
  12. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ja mam kolektor metalowy czy stalowy xd
  13. Panowie a tak się zapytam ktoś tu jest z Witkowa Gniezna czy z okolic ? ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Panowie jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej się kierować na Plaze w Poznaniu? Jadąc 92 do Poznania
  14. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    nie sprawdzę Ci bo u mnie pada ;/
  15. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    zobaczę zobaczę
  16. hejka:hi::hi:
  17. :hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi: ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- Panowie a tak się zapytam ktoś tu jest z Witkowa Gniezna czy z okolic ?
  18. dużo dowiedzieliśmy się o samochodzie
  19. no można by było aczkolwiek to musiałaby być silna ekipa kilkanaście aut z ponad 10 na pewno jak nie więcej
  20. narazie tylko debatujemy żeby więcej aut i nas było a nie 7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.