Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to jest jakaś ekipa może do nas wiecej dobije
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jest źle jest nas 3
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to robimy listę 1. Arkadiush
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
zobacz ostatnie zdjęcie ma rameczki ma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!! to jutro i gdzie chcecie się spotkać? ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- zależy o której Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem takżę może po obiedzie czy po? Zazwyczaj 16ta w KC nawet jest napisane w pierwszym poście aha no chyba że no takżę jak bede to zawitam o ile trafie bo nie znam Poznania może któryś z klubowiczów jedzie z Piątkowa ? ja mam samochód na parkingu strzeżonym także mile by było jakby ktoś podjechał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!! to jutro i gdzie chcecie się spotkać? ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- zależy o której Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem takżę może po obiedzie czy po?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Jest Miazga :slina: Tomasz dajesz radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie też nie będzie w Poznaniu chyba że dzisiaj wieczorem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no można w niedziele o 12 albo w sobotę wieczorem gdzieś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem jutro i niedziela w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fis zamówiony aczkolwiek zobaczymy jak będzie z podłączeniem
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja je mam miesiąc i świecą
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Dokładnie ja takie kupiłem i mi świecą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
normalne ja dałem w sumie niecałe 30 zł za dwie sztuki i do tej pory działają- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego pytam się.. a na szrocie są kluczyki w ogóle ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja pokazałem jaki ja mam kluczyk na tą chwile ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- a ile dałeś za kluczyk? na szrocie coś takiego dostane ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale grot jest mój to jak ma kodować? wszystko będzie przekładane- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KLUCZYK SCYZORYK OBUDOWA AUDI A2 A3 A4 A6, 2 PRZYC (2867940455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pokazałem jaki dokładnie mam KLUCZYK PILOT AUDI A3 A 3 ZOBACZ-WARTO-OKAZJA!! (2844733250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki mam jak ten- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podałem przykładowy czy jaki mam kupić? podajcie koledzy mi jakieś przykłady ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- KLUCZYK PILOT AUDI A3 A 3 ZOBACZ-WARTO-OKAZJA!! (2844733250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dokładnie taki sam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie jaki scyzoryk mam kupić do swojego audi? na 3 czy 2 przciski ? Kluczyk Obudowa Scyzoryk Audi 2p A2 A3 A4 A6 A8 (2836416015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
każdy pracuje- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No udało się płaskim śrubokrętem i wyszło samo a pomarańczowe zostawiam na pamiątkę- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie są drogie ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 23:01 ---------- Wpadły białe kierunki :slina: - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !