Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. no to jest jakaś ekipa może do nas wiecej dobije
  2. nie jest źle jest nas 3
  3. to robimy listę 1. Arkadiush
  4. zobacz ostatnie zdjęcie ma rameczki ma
  5. To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!! to jutro i gdzie chcecie się spotkać? ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- zależy o której Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem takżę może po obiedzie czy po? Zazwyczaj 16ta w KC nawet jest napisane w pierwszym poście aha no chyba że no takżę jak bede to zawitam o ile trafie bo nie znam Poznania może któryś z klubowiczów jedzie z Piątkowa ? ja mam samochód na parkingu strzeżonym także mile by było jakby ktoś podjechał
  6. To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!! to jutro i gdzie chcecie się spotkać? ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- zależy o której Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem takżę może po obiedzie czy po?
  7. Jest Miazga :slina: Tomasz dajesz radę
  8. mnie też nie będzie w Poznaniu chyba że dzisiaj wieczorem
  9. no można w niedziele o 12 albo w sobotę wieczorem gdzieś
  10. ja jestem jutro i niedziela w Poznaniu
  11. Fis zamówiony aczkolwiek zobaczymy jak będzie z podłączeniem
  12. ja je mam miesiąc i świecą
  13. Dokładnie ja takie kupiłem i mi świecą
  14. normalne ja dałem w sumie niecałe 30 zł za dwie sztuki i do tej pory działają
  15. dlatego pytam się.. a na szrocie są kluczyki w ogóle ?
  16. ja pokazałem jaki ja mam kluczyk na tą chwile ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- a ile dałeś za kluczyk? na szrocie coś takiego dostane ?
  17. no ale grot jest mój to jak ma kodować? wszystko będzie przekładane
  18. KLUCZYK SCYZORYK OBUDOWA AUDI A2 A3 A4 A6, 2 PRZYC (2867940455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego ?
  19. no pokazałem jaki dokładnie mam KLUCZYK PILOT AUDI A3 A 3 ZOBACZ-WARTO-OKAZJA!! (2844733250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki mam jak ten
  20. Podałem przykładowy czy jaki mam kupić? podajcie koledzy mi jakieś przykłady ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- KLUCZYK PILOT AUDI A3 A 3 ZOBACZ-WARTO-OKAZJA!! (2844733250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dokładnie taki sam
  21. Panowie jaki scyzoryk mam kupić do swojego audi? na 3 czy 2 przciski ? Kluczyk Obudowa Scyzoryk Audi 2p A2 A3 A4 A6 A8 (2836416015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. każdy pracuje
  23. No udało się płaskim śrubokrętem i wyszło samo a pomarańczowe zostawiam na pamiątkę
  24. nie są drogie ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 23:01 ---------- Wpadły białe kierunki :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.