Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacze ze szrotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio na przeglądzie facet wykrył u mnie że prawe wahacze mam do wymiany prosty i banana. No ok. Powiedział że na szrocie powinienem dostać w miarę dobrym stanie. Pojechałem na jeden szrot i mi powiedzieli że nie mają same lewe no to dzida do drugiego. Znalazłem takie wahacze jak chciałem zapłaciłem za banana i prostego 100 i jadę do mechanika... Okazało się że prosty był tej wyebany masakra wkur.. się i jazda do sklepu po nowy a banan okazał się nie od tego modelu :kwasny::facepalm: także porażka na całego... dzwonie do ziomka ze szrotu i mówię że przyjadę po kasę i oddam wahacze bo za takie to nie on mowi nie ma problemu spoko spoko i kazał mi przyjechać o 18. I dzisiaj jadę.

Także Panie/ Panowie ze szrotu nie polecam wahaczy :)

Opublikowano

no toś Ameryke odkrył :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nie mówię o odkryciu amaryki ale fakt że sprzedają takie gówna... bo to nie jest kratka nawiewu tylko coś co trzyma koło... na szrotach można znaleźć fajne w dobrym stanie rzeczy ale nie wsio....

Opublikowano

Za stówkę miałbyś nowe... :wink:

Opublikowano

Kiedyś można było ze szrotu coś ciekawego dostać teraz to jak sam piszesz szmelc i parchy.

Opublikowano

na prezerwatywach i zawieszeniu się nie oszczędza :D

Opublikowano
  • Autor
na prezerwatywach i zawieszeniu się nie oszczędza :D

co racja to racja :D

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Za stówkę miałbyś nowe... :wink:

no dałem 120 :) ale koleś kręci coś z kasą ;/ niby ma podrzucić mi jutro do roboty ale zobaczymy ;/

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Kiedyś można było ze szrotu coś ciekawego dostać teraz to jak sam piszesz szmelc i parchy.

u mnie taka lipa że żadnej części do A4 nie ma nic ;/

Opublikowano

Arek, byłeś u pana na "G" po lewej stronie jak się jedzie na PKP ? ma dużo części do VAGó

Opublikowano
  • Autor
Arek, byłeś u pana na "G" po lewej stronie jak się jedzie na PKP ? ma dużo części do VAGó

akurat nie byłem u Pana "G" ale to mój dobry kolega.. Byłem u Pana "..." w Drą... i nie uczciwy koleś... bo kręci i nie chce mi oddać kasy za wahacze który jeden był rozyebany a drugi nie taki

Opublikowano

podjedź do pana G. full części do audi

Opublikowano
  • Autor
podjedź do pana G. full części do audi

a części w miarę w miarę ?

Opublikowano

no pewnie. Tylko ceny średnie. ale dostępność BDB

Opublikowano
  • Autor
no pewnie. Tylko ceny średnie. ale dostępność BDB

Bo tak jak mówiłem mam ziomka który zajmuje się audi i także wiesz a części całkiem całkiem w cenie

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

a takie pytanie mam do was. Bo byłem u tego kolesia ze szrotu i jak kupowałem to zastrzegłem że jak nie będzie pasować czy coś to oddam albo zamienię i on mówi ok ok a jak chciałem swoich pieniędzy wykręcał się z tego... Co z tej sytuacji zrobić ?

Niby jutro ma przywieź a jak nie przywiezie to co mogę zrobić ?

Opublikowano

dzwoń i jeździj do niego.. powinien oddac

Opublikowano
  • Autor
dzwoń i jeździj do niego.. powinien oddac

jak pojechałem do mechanika z nimi to napisałem mu to napisał ze koło 18 a jak podjechałem do niego wtedy to powiedział że szef już pojechał ... Panowie co w tej sytuacji zrobić?

Opublikowano

to jutro podjedź.. szrot ten pod wiaduktem ?

Opublikowano
  • Autor
to jutro podjedź.. szrot ten pod wiaduktem ?

jutro lipka bo w robocie jestem ;/

Opublikowano

Urzekla mnie ta historia :facepalm: Ale macie problemy :facepalm: Jak sie kupuje uzywane czesci to sie trzeba z tym liczyc, ze moga byc juz w nienjalepszym stanie. Takie cos jak gwarancja rozruchowa, zwrot kasy itp rzeczy, to tylko dobra wola sprzedawcy. Jak nie jestes w stanie na miejscu samemu sprawdzic, czy czesc sie nadaje, to nie pchaj sie w takie rzeczy, szczegolnie gdy chodzi o takie odpowiedzialne elementy jak zawieszenie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Urzekla mnie ta historia :facepalm: Ale macie problemy :facepalm: Jak sie kupuje uzywane czesci to sie trzeba z tym liczyc, ze moga byc juz w nienjalepszym stanie. Takie cos jak gwarancja rozruchowa, zwrot kasy itp rzeczy, to tylko dobra wola sprzedawcy. Jak nie jestes w stanie na miejscu samemu sprawdzic, czy czesc sie nadaje, to nie pchaj sie w takie rzeczy, szczegolnie gdy chodzi o takie odpowiedzialne elementy jak zawieszenie :whistling:

Łukaszu ale ironizujesz :P

Opublikowano

a slyszales o takiem czym jak gwarancja rozruchowa- raz ruchniesz i po gwarancji w twoim przypadku o akurat pasuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.