Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebastian81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebastian81

  1. koledzy mam pytanko czy da sie wymienic plywak czy trzeba cala pompe ?wskazowka od paliwa na glebie zasysalo mi zbiornik i chyba sie zlamal
  2. dzieki koledzy udalo sie przeczyscic zaworek juz nic nie syczy tylko zostal problem ze wskaznikiem paliwa nie wiem czy tam sie cos w srodku nie zlamalo bo wskazowka dalej pokazuje zero .moje pytanko czy da sie cos z tym zrobic?
  3. ok. kolego czekam na fotke dzieki
  4. koledzy jak wogole wyglada ten zaworek odpowietrzajacy bo nie mam pojecia[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________a jeszcze jedno jak sie do niego dostac?
  5. koledzy a gzie to odpowietrzanie zbiornika i czy cos da sie z tym zrobic
  6. czesc koledzy mam pytanko co moze byc powodem syczenia ze zbiornika paliwa tam gdzie jest korek co z tym mozna zrobic i czy przez to moze wariowac wslazowka paliwa mam takie ojawy ze taz jest 1/2 a raz zero pozdrawiam
  7. sebastian81 opublikował(a) temat w 1.6
    czec mam takie pytanie czy po odpaleniu silnika zawsze jest ssanie bo umnie kiedys jak odpalalem obroty byly na 1200 a teraz od razu jest 900 i odpala za drogim razem
  8. mam problem po odpaleniu silnika jak chce ruszyc to po prostu gasnie dopiero jak pochodzi z minute to wszystko ok. czy to normalne
  9. witam mam problem wyjolem caly wentylator i nie wim jak go rozebrac czyli jak dostac sie do szczotek i komutatora prosze o pomoc !
  10. czesc mam taka sprawe czy kolektor wydechowy od 1.8 pasuje do 1.6 bo mi wlasnie delikatnie pękł ,a czy mozna pospawac kolektor wydechowy i czym pozdrawiam
  11. jestem z pietrzykowic witam wszystkich bardzo serdecznie uzupełnij profil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.