Treść opublikowana przez sebastian81
-
[B5 ADP] Wymiana pływaka w baku
koledzy mam pytanko czy da sie wymienic plywak czy trzeba cala pompe ?wskazowka od paliwa na glebie zasysalo mi zbiornik i chyba sie zlamal
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
dzieki koledzy udalo sie przeczyscic zaworek juz nic nie syczy tylko zostal problem ze wskaznikiem paliwa nie wiem czy tam sie cos w srodku nie zlamalo bo wskazowka dalej pokazuje zero .moje pytanko czy da sie cos z tym zrobic?
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
ok. kolego czekam na fotke dzieki
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
koledzy jak wogole wyglada ten zaworek odpowietrzajacy bo nie mam pojecia[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________a jeszcze jedno jak sie do niego dostac?
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
koledzy a gzie to odpowietrzanie zbiornika i czy cos da sie z tym zrobic
-
[B5 ADP] Syczenie ze zbiornika paliwa
czesc koledzy mam pytanko co moze byc powodem syczenia ze zbiornika paliwa tam gdzie jest korek co z tym mozna zrobic i czy przez to moze wariowac wslazowka paliwa mam takie ojawy ze taz jest 1/2 a raz zero pozdrawiam
-
[B5 ADP] Brak ssania
czec mam takie pytanie czy po odpaleniu silnika zawsze jest ssanie bo umnie kiedys jak odpalalem obroty byly na 1200 a teraz od razu jest 900 i odpala za drogim razem
-
[B5 ADP] Brak mocy po odpaleniu silnika
mam problem po odpaleniu silnika jak chce ruszyc to po prostu gasnie dopiero jak pochodzi z minute to wszystko ok. czy to normalne
-
[B5 ADP] Jak rozebrać wentylator dmuchawy ?
witam mam problem wyjolem caly wentylator i nie wim jak go rozebrac czyli jak dostac sie do szczotek i komutatora prosze o pomoc !
-
[B5 ADP] Czy pasuje kolektor wydechowy z 1.8 do 1.6 ?
czesc mam taka sprawe czy kolektor wydechowy od 1.8 pasuje do 1.6 bo mi wlasnie delikatnie pękł ,a czy mozna pospawac kolektor wydechowy i czym pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem z pietrzykowic witam wszystkich bardzo serdecznie uzupełnij profil