-
Skrzyniu21 obserwuje zawartość Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam, czy mogę prosić o odświeżenie zdjęć z montażu qq1, ponieważ nie wyświetlają się.. chodzi mi dokładnie podłączenie przód i tyl no moduły jakie kostki i piny
-
Skrzyniu21 obserwuje zawartość wrclaguna
-
Błotnik przedlift czy polift ?
-
Kolor kierownicy
Witam, czy ktoś jest w stanie określić kolor kieriwnicy ,? Bo chciałbym ja troszkę odświeżyć. Do Aso dzwoniłem to podali mi kolor tapicerki tylko że fotele skórzane są jaśniejsze A kierownica gałka zmiany biegow ciemniejsze.
-
Vcds blad czujnika G578
Ok.a jakiś nr tego czujnika ? Da radę określić ?
-
Vcds blad czujnika G578
Ok dzięki jest to do naprawy ? Czy trzeba cały panel nowy ?
-
Vcds blad czujnika G578
Witam, mam błąd czujnika przeciwkradziezowego, po skasowaniu powraca. Jakiś pomysł? Wogole co to za czujnik i gdzie on się znajduje ? Z góry dziękuję za wszelkie info
-
Błąd G578 sensor
Ktoś pomoże ,?
-
Błąd G578 sensor
Witam, vcds pokazał błąd i po skasowaniu powrca, czy ktosktoś wie co to jest ? Gdzie szukać przyczyny ? Z góry dziękuję
-
MMI 3G High fabryczny aux in nie dziala
Temat do zamknięcia. Działa
-
MMI 3G High fabryczny aux in nie dziala
Nie ma żadnego błędu.
-
MMI 3G High fabryczny aux in nie dziala
Witam, pytanko mam mam mmi 3g high i fabryczny aux in, i niestety ale nie działa, zakodowany jest w zielonym menu. Jakieś porady ? Pozdrawiam
-
Spot Leszno
Witam jestem z Gostynia jakby co mam vcds
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Krzysiek i jestem z Wielkopolski. Zakupiłem audi a4 b8 2.0 tdi 2010r. Pozdrawiam
Skrzyniu21
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta