Treść opublikowana przez krzysparco
-
Stracił moc zgasł i już nie zapalił :(
Witam koledzy mialem przygode w nocy jechalem z klientami autem i za maistem pod gorke auto stracilo moc wyjechalem na gorke stanelem na parkingu za 5s auto zgaslo i nie zapalilo juz a jechalem na lpg. Probowalem go palic na Pb i LPG i nic. Po wyjsciu z auta silnik dziwnie chodzil zanim zgasl ale kreci normalnie teraz itd a klienci pojechali z kolega moim, a ja auto pod warsztat i w plecy za holowanie i kusr w plecy 350zl:(
-
Filtr gazu
wymiana fitra gazu fazy lotnej trwa do 2 minut nic nie trzeba zamykac przy butli itd to samo tyczy sie fazy ciekłej poniewaz po drodze sa elektrozawory które zamykaja przeplyw gazu dalej
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
VALTEK jest smietnikiem i jak bym mial instalke LPG zakladac wolal bym doplacic zeby tylko valtekow nie miec a co myslicie o tym Produkty poniewaz znajomy mi ja polecal niby jest ok??
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
tzn kalibruje sie je jak walteki skok tloczka??
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
no mam zamiar potrzymac audi do marca - max maja a potem passat B6 hightline
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
to to ja wiem podjade do goscia co kuma baze ale valteki to smietniki niewim po co je montuja
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
no problem w tym ze u mnie nie ma dobrego gazownika a z wlasnego doswiadczenia wiem ze valetki sie rozjezdzaja i ja najgorsze a moje auto raz pali tak raz tak itd wiec mysle ze to valteki
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
valteki mam czerwone
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
jaka cena tego i czy sie nie rozjezdzaja tak jak valteki??
-
Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??
Witam jaka listwe wtryskowa zalozyc do ADR w automacie?? W tej chwili mam valteki i nie jestem z nich za bardzo zadowolony jakie polecacie w miare tanie a dobre ps za MJ dziekuje
-
Jakość paliwa w Polsce i za granicą
ja zawsze w 90% jak mialem diesle lalem paliwo z UA i nigdy naprawde nigdy problemow tej zimy mialem starsze auto chwile 2,5TDS nowoczesne diesle staly a ja mialem zalana ON z UA i co zapalilo odrazu bez problmow poniewaz nie wytracala sie parafina widzilem to po tam jak mailem w plastkiwej butelce troche ON z UA na polu ...
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
no u mnie na postoju tez sa 2szt 80tki a ja zaczynam dokladac do auta tzn amory, rozrzad, olej zmiany w instalacji lpg wiec zostanie przy a4 chwile
-
Wpada w rezonans - wibracje
wiem ze komplet i jutro kupuje nowe:) Dzieki za pomoc jak zamontuje dam znac co i jak
-
Wpada w rezonans - wibracje
ok dzieki kolego:) sprawdzilem metoda reczna przod lewy stoi w miejscu jak rusze autem ale tyl jak husne to jeszcze chwile sie buja i wyglada na wylany bo jest caly mokry a robiac to samej z prawej strony jest roznica tyl bardziej stoi w miejscu. A czy jak tyl jest wywalony maga byc drgania odczuwalne na calej budzie na nierownosci??
-
Wpada w rezonans - wibracje
Witam mam taki problem poniewaz od ok tygodnia po najechaniu na dziure - nierownosc lewym kolem auto wpada w wibracje i draga tak jeszcze po wyjechaniu z nierownosci. Gdy najade prawym kolem wszytko jest ok. Wymienilem z lewej strony dwa gorne whacze poniewaz byly wybite zostalo mi jeszcze dwa z prawej. Ale nie wiem co to jest ze tak draga jest to denerwujace i troche przeszkadza w jezdzie ... Dzieki za pomoc ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 16:13 ---------- czyli nikt nie ma pojecia kazdy ma nowe auto salonowke:)
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Powiem tylko jedno kolego widze ze inwestujesz w auto kupe kasy i czasu ale ogladajac foty moge smialo powiedziec ze warto !!! Powodzenia PS sam sie zastanawiam czy nie zabrac sie za swoje A4 bo moje wyglda przy twoim jak wrak:P
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
Zgadzam sie z wami koledzy ale A4 juz mam a A6 nie
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
Chyba zostanie przy A4 jeszcze z pol roku moze dluzej wiec porobie to co do zrobienia i bede smigal:) Dzieki chlopaki za odp PS w KR i RZ widzialem A4 na taxi w sedanie
-
Jak dobrać rozrząd - pasek
ok dzieki koledzy
-
Problem z sonda lambda
Dzis przyszla sonda Bosch po podlaczniu interfejsu zobacyzlem ze ta nowa lata jak głupia wiec polecam tego sprzedajacego Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 31-08-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 14:38 ---------- Jeszcze mam pytanie jakie maja byc czasy wtryskow Pb i LPG ?? Dzieki
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
o i o taka odp mi raczej chodzilo:)
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
ja sie pytam czy sie nadaje bo jak sprzedam to wracam jednak do BMW ostatecznie Mercedes
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
Wczesniej mialem na postoju Lagune II 1.9DCI demon latala jak glupia ale jakosc materialow wewnatrz jak na taxi za slaba ... potem mialem e38 740ia z LPG to byl super samochod ale braki jakie u mnie w regionie maja mechanicy i gazownicy sprawily ze musialem sprzedac, a dokladnie zamienic wiec zamienilem za e39 2,5TDS ten silnik ze jest jakis nie halo to sa bajki ale auto bylo podnisczone wymagalo wikszych nakladow wiec zaminilem na swoje A4 Audi nie jest zle moze przy nim zostane lub wroce do BMW e39TDS lub LPG albo e38 z 2,8LPG A chodzi mi w tym wszystkim o to ze nie przerażają mnie koszty utrzymana A4 bo sa male naprwde w porownaniu do innych Pozdrowionka
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
A czym sie rozni octavia od a4 wg mnie tylko tym ze octavia jest poprostu w srodku maskra
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
Witam jezdze moja A4 od ok 6 m-cy na TAXI w sumie jest OK moze przydalo by sie wiecej miejsca ale nie jest najgorzej mam skory, kliatronic, automata, wiec po miescie spisuje sie dobrze. Ale jakie jest wasze zdanie bo mysle tez o sprzedazy ale w sumie czesci tanie do garazu auto wchodzi wiec zima spokoj . Zastanawiam sie czy nie wlozyc pare zl w styling zewnetrzny auta nie mowie o glebie itd ale cos zeby auto nie wyglodalo tak szaro Pozdrawiam z Sanoka