Jump to content
IGNORED

Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??

krzysparco
 Share

Recommended Posts

około 200pln i nie ma co ich porównywać do valteków.A jakiego koloru masz valteki.

Najgorsze były żółte,czerwone zostały już lepiej wykonane.Może wystarczy podjechać do dobrego gazownika niech zobaczy czy dysze odpowiednio rozwiercone czy mapa ustawiona.Na pewno będzie taniej niż kupienie nowej listwy.

Kolego po wymianie listwy ktoś Ci musi zmienić ustawienia w sterowniku,przeprowadzić na nowo kalibrację i odpowiednio ustawić mapę bo bez tego d...a nawet lista HANA nie pomoże.

Ja również polecam AC W01. cena 205zł. Miałem zmienione z czerwonych valteków i nie ma porównania. Swoją drogą leży mi w garażu 3 tygodniowa listwa AC W01 z przebiegiem 1400km. Trzeba ją tylko dać do skalibrowania ponieważ przez głupotę pokręciłem śrubką. Zależało mi na czasie więc kupiłem nową. http://a4-klub.pl/instalacje-lpg-cng-35/wtryskiwacze-ac-w01-kalibracja-246467/

Zakładaj valteki będziesz zadowolony.

tzn kalibruje sie je jak walteki skok tloczka??

Tak, ale z tego co wiem tylko producent może je dobrze skalibrować, podobno, bo standartowe urządzenie do kalibracji valteków nie pasuje.

Valteki to porażka.

Reg fast jest w cenie valteka ale dużo lepsza jakość, śmiało możesz kupić, chyba najlepsze wtryski w tej cenie.

montuj czerwone hany i bedziesz zadowolony :hi:

listwy ac to są przecież valtekopodobne listwy wiec to zadna rewelacja

Ja kupiłem wtryski Rosso, mało znane ale super się sprawują.

Można je montować oddzielnie lub po 2 szt albo 4

http://www.elpigaz.com/files/strefa%20B2B/do%20pobrania/dokumentacja%20techniczna/Instrukcja_montazu_wtryskiwacze_Rosso.PDF

trochę droższe od valteków około 200zł

ale ac lepiej sie sprawdzaja. jak mial valteki to nie wiem czy by nie musial dawac przejsciowki w instalacji na hany regfast ac pasuja p&p

Są hany z wtykiem valteka, z tańszych polecam REG FAST , wymieniłem ich sporo i klienci zadowoleni ,spalanie mniejsze, ciszej pracują.

ja mam matrixy HD522 czarne niedługo dobiją do 100 tys... i nadal pracują bdb fakt nie lubią niskich temp i oczywiście filktry to podstawa oraz założony tak zwany odoleiacz przed listwą

cena spora

ja mam matrixy HD522 czarne niedługo dobiją do 100 tys... i nadal pracują bdb fakt nie lubią niskich temp i oczywiście filktry to podstawa oraz założony tak zwany odoleiacz przed listwą

cena spora

Kolego jak możesz to zapodaj zdjęcie tego odolejacza.

kolego jest to filtr jak każdy inny w aluminiowej obudowie z kruccami taka paróweczka ja płace 35zł za niego jest najdroższy z 3 filtrów jakie mam kpl kosdztuje mnie ok 65zł w tym roku tyle płaciłem

Mam Valteki czerwone w swoim V6 i dają rade a już za nimi 36tys.km z tym że sam je kalibrowałem :) Jeśli teraz bym zmieniał to albo na OMVL Reg Fast lub nowe Blade + WGs - polecają na LPG forum i niedługo u mnie tez zagoszczą z tym że rozmyślam nad Regami.

Mnie też chyba czeka wymia listwy. Pytanie czy takie Fast Reg trzeba kalibrować jakimś przyrządem do testowania wtrysków?

Mnie też chyba czeka wymia listwy. Pytanie czy takie Fast Reg trzeba kalibrować jakimś przyrządem do testowania wtrysków?

Nie

Na tą chwilę z budżetowych to REG FAST. Nie wymagają kalibracji, są dość trwałe i dokładne. Niewrażliwe na temperaturę(nie zmieniają wydatku w funkcji temp.).

Nowy wyrób AC zbiera na razie pozytywne opinie, ale jeszcze jest krótko na rynku.

Z droższych MATRIX-czuły na jakość gazu i temperaturę-nie lubią zimnego gazu.

HANA-podróbka KEIHINA. Sprawdzona, trwała, bardzo dokładna i niezawodna. Trzeba dobierać do mocy auta.

BARRACUDA-budowa podobna do HANA, ale ma dysze. NA razie jeszcze krótko na rynku, ale zbiera bardzo pochlebne opinie, często lepsze od HANA.(mam u siebie i potwierdzam).

Są jeszcze inne wtryski na rynku, ale te są najpopularniejsze.

Po każdej zmianie wtrysków trzeba na nowo zrobić wszystkie ustawienia.

Zakładasz REG FASTY do auta,zmieniasz nazwę listwy w programie sterownika gazowego i za pomocą tego programu przeprowadzasz na nowo kalibrację,nie żadnym urządzeniem.

Dzięki Panowie za pomocne informacje.

W moje starej listwie jest jeszcze jakiś czujnik, chyba temperatury (z tego co wyczytałem) i od niego odchdzą dwa kabelki, czy go też się montuje do listwy Reg Fast o np. tej

Listwa Reg Omvl Fast 4-cyl Wtryskowa Dream xxl B/C (2741718422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzięki Panowie za pomocne informacje.

W moje starej listwie jest jeszcze jakiś czujnik, chyba temperatury (z tego co wyczytałem) i od niego odchdzą dwa kabelki, czy go też się montuje do listwy Reg Fast o np. tej

Listwa Reg Omvl Fast 4-cyl Wtryskowa Dream xxl B/C (2741718422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tak, jest to czujnik temp.gazu