Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka listwa wtryskowa LPG do 1.8 ADR??


krzysparco

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze były żółte,czerwone zostały już lepiej wykonane.Może wystarczy podjechać do dobrego gazownika niech zobaczy czy dysze odpowiednio rozwiercone czy mapa ustawiona.Na pewno będzie taniej niż kupienie nowej listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po wymianie listwy ktoś Ci musi zmienić ustawienia w sterowniku,przeprowadzić na nowo kalibrację i odpowiednio ustawić mapę bo bez tego d...a nawet lista HANA nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam AC W01. cena 205zł. Miałem zmienione z czerwonych valteków i nie ma porównania. Swoją drogą leży mi w garażu 3 tygodniowa listwa AC W01 z przebiegiem 1400km. Trzeba ją tylko dać do skalibrowania ponieważ przez głupotę pokręciłem śrubką. Zależało mi na czasie więc kupiłem nową. http://a4-klub.pl/instalacje-lpg-cng-35/wtryskiwacze-ac-w01-kalibracja-246467/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn kalibruje sie je jak walteki skok tloczka??

Tak, ale z tego co wiem tylko producent może je dobrze skalibrować, podobno, bo standartowe urządzenie do kalibracji valteków nie pasuje.

Valteki to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reg fast jest w cenie valteka ale dużo lepsza jakość, śmiało możesz kupić, chyba najlepsze wtryski w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuj czerwone hany i bedziesz zadowolony :hi:

listwy ac to są przecież valtekopodobne listwy wiec to zadna rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wtryski Rosso, mało znane ale super się sprawują.

Można je montować oddzielnie lub po 2 szt albo 4

http://www.elpigaz.com/files/strefa%20B2B/do%20pobrania/dokumentacja%20techniczna/Instrukcja_montazu_wtryskiwacze_Rosso.PDF

trochę droższe od valteków około 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ac lepiej sie sprawdzaja. jak mial valteki to nie wiem czy by nie musial dawac przejsciowki w instalacji na hany regfast ac pasuja p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są hany z wtykiem valteka, z tańszych polecam REG FAST , wymieniłem ich sporo i klienci zadowoleni ,spalanie mniejsze, ciszej pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam matrixy HD522 czarne niedługo dobiją do 100 tys... i nadal pracują bdb fakt nie lubią niskich temp i oczywiście filktry to podstawa oraz założony tak zwany odoleiacz przed listwą

cena spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...