Treść opublikowana przez krzysparco
-
Jak dobrać rozrząd - pasek
Witam bede chcial zmienic rozrzad ale nie wiem z ktorym pskiem bo z tego co widze do ADR byly paski z 152 i 153 zebami, ktory wybrac jak to rozpoznac?? Dzieki
-
Problem z sonda lambda
Dziekuje kolego za odpowiedz, ktora powiedziala mi wszystko wiec kupie jakas sonde bo moje czsy wtryskow PB to 5,9 a LPG 9,6 . Co myslisz o tej sondzie SONDA 4-PRZEWODOWA UNIWERSALNA NTK/NGK (2564017391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy moze lepiej NOWA UNIWERSALNA SONDA LAMBDA 4-PRZEWODOWA BOSCH (2554920842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dzieki
-
Przelacznik kierunowskazow a swiatla dlugie
jednak troche inny poniewaz ja po wlaczeniu kiernuku mam dlugie:)
-
Problem z sonda lambda
Witam mam pytanie odnosnie sondy jak sprawdzic czy dziala bo spalanie dosyc nie takie jak trzeba. Po podlaczniu interfejsu od LPG widac ze cos sie rusza na biegu jalowym ale np od 0,50v na 0,48v i tak wisi itd, a po dodaniu gazu tez nie mrawo sie rusza Dzieki za podpowiedzi
-
Przelacznik kierunowskazow a swiatla dlugie
Witam mam problem tego typu ze gdy wlacze kierunkowskaz w lewo załaczaja sie swiatla dlugie gdy daje w prawo jest OK. Mam pytanie czy to sie naprawia czy odrazu wymiana przelacznika?? Dzieki
-
Ile pali Wam gazu?
Podlacze sie do tematu mi moje A4 1.8 125KM w automacie pali w miescie 16l LPG czy to jest normalne ile powinno palic takie auto w korkach nie stoje jezdze tak do 100km/h poniewaz przy tej predkosci jest juz 3000obr powiedzcie ile wam pali z tym 4 biegowym automatem ;(
-
Czy do 1.8 125KM można założyć turbo??
Witam mam pytanie czy do mojego silnika mozna zalozyc turbo zeby auto mialo 150KM jesli tak to co trzeba jaki koszt mam automta itd
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
nie nie mam komputera
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
ok sonda wymieniona ale spalanie nadal 15l lpg ale jezdze dynamicznie tym automatem chyba tak musi byc??
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
mam takie pytanie bo mam automata i przy 100km/h mam obroty ok 3000 i spalnie w miescie ok 15lpg ale widmomo nie jezdzilem jak dziadek raczej dynamicznie czy to normalne spalnie??
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
OK sonda zmieniona na interface widac ze sie rusza itd ale mam pytanie czy nie musze zrobic jakiejs adaptacji jesli tak to jak bo jak mialem e38 to po wymianie sond trzeba bylo robic adaptacje. Dzieki
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
podlaczylem pod kompa wyskoczyl blad sondy po skasowaniu juz sie nei pokazal jutro podlacze sobie znowu pod interface i sprawdze czy dziala sonda jak nie dziala to znowu na kompa sprawdze czy jest blad jak jest to trzeba chyba sonde kupic ;( PS w 1,8 125km jest 1 czy 2 sondy??
-
Wyskoie spalnie - sonda lambda
Witam Mam problem ostatnio ze spalniem wychodzi ok 17l/100km LPG jezdze spokojnie i wylacznie po miescie mam automata ale miesiac temu spalo mniej !!! Dzis podlaczylem interface pod STAG-4 i sonda 1 i 2 (wedlug programu) stoi na 0,41 i nie rusza nic na lpg i Pb na niskich i wyokich obrotach. Co zrobic wiem ze najlpiej sonde zmienic ale jak sprawdzic czy to sonda napewno itd?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Krzysiek mam 29 lat A4 to pierwsze Audi, ktorym jezdze i jak do tej pory jestem zadowolony choc mam je tydzin czasu Pozdrawiam w razie problemow bede pisal i jak bede cos wiedzial bede pomagal