Treść opublikowana przez domar63
-
[ALL] Proszę o pomoc w odczytaniu kodu błedu
Witam rzadko zaglądam na forum ale znajoma ma problem z autkiem podpiąłem jej pod Vag 2,5 polską wersję i wyskoczyły błędy o nr 1203 i 18256 jeśli chodzi o ABS i 18057 jeśłi chodzi o silnik może ktoś pomoże co to jest
-
[INNE] Błędy silnika oraz świecąca się kontrolka czujnika oleju
Kod błędu 16518 ,17927 ,17545 ,17536 , 15524 ,18010 (Na polskim Vag-u) Volkswagen passat 1,8 20V 2000 r. Wczasie jazdy świeci się kontrolka czujnika oleju [mod]Proszę używać prefix kolejne niezgodne z regulaminem wątki będą usuwane oraz nie ten dział - poprawione[/mod]
-
[B5 AFF] Cieknąca pompa wtryskowa
Witam samochód stał 3 miesiąca wczoraj go odpaliłem i po przejechaniu paru kilometrów zaczęła kapać ropa w okolicy przewodów wychodzących do wtrysków. to nie wina popuszczonych wtrysków.kapie gdzieś na tylnym deklu . może ktoś mi doradzi czy jest możliwość że puściła tam uszczelka mechanik powiedział ze trzeba oddać pompę do regeneracji
-
Problem z BLAUPUNKT TRAVELPILOT DX-R70
Witam może ktoś mi może pomóc mam w Audi BLAUPUNKT TRAVELPILOT DX-R70 coś nacisnąłem i przy uruchamianiu nawigacji pojawił się znaczek kłodki i wszystkie funkcje są zablokowane Moze ktoś ma takie radyjko i wie co zrobić Dziękuję za odpowiedź
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
christophe1977 Dzięki oczywiści zaraz jutro zadzwonię bo mam dość otwierania samochodu kluczykiem Dzięki a co dotyczy zlotu to panowie deklarujcie się bo czasu mało i jeśłi ma być piwo to trzeba jakiegoś kierowcę na powrót zalatwić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok może byc ale panowie szukam elektryka elektronika który odblokuje mi pilota od alarmu i centralnego proszę o jakis namiar z okolicy
-
[B5 AFF] Nie działający alarm i zamykanie drzwi z pilota
Czy ktoś może mi pomóc wczoraj po montażu cb w A4 Avant 97 samochód nie zamyka się z pilota kluczykiem i nie włącza się alarm (nie mruga dioda na kolumnie kierowniczej). Po naciśnięciu pilota słychać tylko 4 sygnały nie mrugają kierunkowskazy. Fakt zawaliłem szukając bezpiecznika od radia wyciągałem wszystkie i przy skrzynce znalazłem mikro wyłącznik. czytałem post o problemach z centralnym zamkiem ale wiadomości mi nic nie pomogły. Na pilocie jest nazwa TYTAN . Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o wskazówki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam, również się piszę na jakąś imprezkę data i miejsce nie gra roli obecnie jestem czasowy tylko muszę przywróci niunię do porządku bo wczoraj coś nabroiłem i diablica się buntuje
-
Problem z centralnym zamkiem
Witam, wczoraj montowałem Cb w A4 avant , szukając bezpiecznika od radia wypinałem wszystkie i teraz mam problem z centralnym zamkiem nie zamyka się z pilota tylko kluczykiem i proszę o pomoc w okeśleniu do czego może służy mini wyłącznik który znalazłem przy bezpiecznikach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od stycznia jeżdżę Audi A4 TDI Avant 97 rok, i jestem tak zachwycony że wczoraj kupiłem drugą A4 98 rok dla syna. Pozdrawiam wszystkich fanów