Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domar63

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domar63

  1. Witam rzadko zaglądam na forum ale znajoma ma problem z autkiem podpiąłem jej pod Vag 2,5 polską wersję i wyskoczyły błędy o nr 1203 i 18256 jeśli chodzi o ABS i 18057 jeśłi chodzi o silnik może ktoś pomoże co to jest
  2. Kod błędu 16518 ,17927 ,17545 ,17536 , 15524 ,18010 (Na polskim Vag-u) Volkswagen passat 1,8 20V 2000 r. Wczasie jazdy świeci się kontrolka czujnika oleju [mod]Proszę używać prefix kolejne niezgodne z regulaminem wątki będą usuwane oraz nie ten dział - poprawione[/mod]
  3. Witam samochód stał 3 miesiąca wczoraj go odpaliłem i po przejechaniu paru kilometrów zaczęła kapać ropa w okolicy przewodów wychodzących do wtrysków. to nie wina popuszczonych wtrysków.kapie gdzieś na tylnym deklu . może ktoś mi doradzi czy jest możliwość że puściła tam uszczelka mechanik powiedział ze trzeba oddać pompę do regeneracji
  4. Witam może ktoś mi może pomóc mam w Audi BLAUPUNKT TRAVELPILOT DX-R70 coś nacisnąłem i przy uruchamianiu nawigacji pojawił się znaczek kłodki i wszystkie funkcje są zablokowane Moze ktoś ma takie radyjko i wie co zrobić Dziękuję za odpowiedź
  5. christophe1977 Dzięki oczywiści zaraz jutro zadzwonię bo mam dość otwierania samochodu kluczykiem Dzięki a co dotyczy zlotu to panowie deklarujcie się bo czasu mało i jeśłi ma być piwo to trzeba jakiegoś kierowcę na powrót zalatwić
  6. ok może byc ale panowie szukam elektryka elektronika który odblokuje mi pilota od alarmu i centralnego proszę o jakis namiar z okolicy
  7. Czy ktoś może mi pomóc wczoraj po montażu cb w A4 Avant 97 samochód nie zamyka się z pilota kluczykiem i nie włącza się alarm (nie mruga dioda na kolumnie kierowniczej). Po naciśnięciu pilota słychać tylko 4 sygnały nie mrugają kierunkowskazy. Fakt zawaliłem szukając bezpiecznika od radia wyciągałem wszystkie i przy skrzynce znalazłem mikro wyłącznik. czytałem post o problemach z centralnym zamkiem ale wiadomości mi nic nie pomogły. Na pilocie jest nazwa TYTAN . Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o wskazówki
  8. Witam, również się piszę na jakąś imprezkę data i miejsce nie gra roli obecnie jestem czasowy tylko muszę przywróci niunię do porządku bo wczoraj coś nabroiłem i diablica się buntuje
  9. Witam, wczoraj montowałem Cb w A4 avant , szukając bezpiecznika od radia wypinałem wszystkie i teraz mam problem z centralnym zamkiem nie zamyka się z pilota tylko kluczykiem i proszę o pomoc w okeśleniu do czego może służy mini wyłącznik który znalazłem przy bezpiecznikach
  10. Witam, od stycznia jeżdżę Audi A4 TDI Avant 97 rok, i jestem tak zachwycony że wczoraj kupiłem drugą A4 98 rok dla syna. Pozdrawiam wszystkich fanów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.