Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartoszo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartoszo

  1. Dziś udało mi się otworzyć bagażnik i wyciągnąć pompkę. Niestety wirnik się rozpadł, jest możliwość kupna takiego wirnika czy trzeba całą pompę wymieniać ?
  2. Jeszcze takie pytanie, wężyk idzie w środku pod plastikowym progiem czy w innym miejscu ? Może gdzieś na przodzie się wypiął.
  3. Witam mam problem, dziś odpaliłem spryskiwacz tylnej szyby, jakiś czas nie "sikał" później zaczął. Po chwili sprysk przestał działać a z pod samochodu przez dziurkę w podłodze wypłynął płyn. Gdzie szukać przyczyny ?
  4. Czyli muszę podjechać do jakiegoś speca, jest to mój pierwszy samochód tego typu. Wcześniej było Audi 80 1.9 TD AAZ bez elektryki Zaczynam się obawiać tego samochodu:facepalm:
  5. Tak przy okazji ktoś może polecić dobry sposób na ruszenie zamka w klapie ? WD-40 nic nie dał, można przekręcić kluczyk minimalnie w prawo i w lewo. Trzeba rozbierać od środka czy istnieje inny sposób ? Jeszcze gdyby ten cholerny scyzoryk komunikował się z samochodem :/
  6. Witam, wczoraj zakupiłem A4. Według sprzedawcy w scyzoryku padły baterie, kupiłem nowe i nic. Wyczytałem na forum o "przypomnieniu" kluczyka. Niestety zamek w drzwiach kierowcy jest zmasakrowany przez jakiegoś złodziejaszka, zamka w klapie bagażnika nie da rady przekręcić a przypomnienie przez stacyjkę nic nie daje. Dodatkowo nie działa centralny zamek, próbując zamknąć się od środka przyciskiem koło klamki nic się nie dzieje z wyjątkiem buczącej z dobre 15sek. pompki. Wciskanie "pręcika" też nic nie daje bo zamykają się jedynie drzwi kierowcy. Co z tym fantem zrobić ? Kluczyk zapewne jedynie przez Vaga, a co z centralką ? Proszę o pomoc.
  7. Witam wszystkich posiadaczy Audi Przybywam do Was z Audi80.pl gdyż od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant 2.5TDI z 99r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.