Fuksiarz

O Fuksiarz

Osiągnięcia Fuksiarz

Reputacja

1. Witam wszystkich chciała bym zrobić prezent mężowi aczkolwiek nie wiem jak się do tego zabrać. Jak zapewne zauważyliście chodzi o tempomat mężowi strasznie doskwiera jego brak postanowiłam że zrobię mu niespodziankę i dostanie go na urodziny ale teraz nasuwa się pytanie jaki będzie najlepszy do jego modelu i naco powinnam zwracać uwagę.A nie chce pójść do sklepu całkiem w ciemno żeby wcisnęli mi jakąś tandetę po wygórowanej cenie i tu proszę o pomoc Was drodzy klubowicze:) Model autka to Audi A4 b6 , sedan, silnik 2.0 rocznik 2004:) pomożecie?
  2. Fuksiarz

[ALL B6] Tempomat