[ALL B6] Tempomat

Fuksiarz

Witam wszystkich chciała bym zrobić prezent mężowi aczkolwiek nie wiem jak się do tego zabrać. Jak zapewne zauważyliście chodzi o tempomat mężowi strasznie doskwiera jego brak :) postanowiłam że zrobię mu niespodziankę i dostanie go na urodziny ale teraz nasuwa się pytanie jaki będzie najlepszy do jego modelu i naco powinnam zwracać uwagę.A nie chce pójść do sklepu całkiem w ciemno żeby wcisnęli mi jakąś tandetę po wygórowanej cenie :) i tu proszę o pomoc Was drodzy klubowicze:) Model autka to Audi A4 b6 , sedan, silnik 2.0 rocznik 2004:) pomożecie?

Hejka, ja kupowałem akurat od Siemiana z forum i wszystko w jak należytym porządku 100% sprawne i doradztwo za darmo więc proponuję napisać i skorzystać:thumbup1:

Witaj, niestety to nie takie proste, iść, kupić i gotowe... Niestety nie. Na początek polecam temat: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15393

Jeżeli moduł jest odpowiedni to wystarczy tempomat zamontować, zakodować i gotowe :)

Odnoszę wrażenie, że w Twoim przypadku będzie łatwiej pomyśleć nad innym prezentem dla męża.

Pozdr.

Pozdr.

W sumie tak jak kolega napisał trzeba najpierw sprawdzić kilka rzeczy żeby wogóle rozmawiać o montażu tempomatu:eusathink: ale jeżeli moduł byłby dobry to i tak do zamontowania potrzebna jest jakaś orientacja w temacie:thumbup1:

Dobrze by było aby odezwał się do koleżanki ktoś z jej okolic, zawsze mógłby podpiąć kompa, powiedzieć na żywo co i jak, być może pomógłby przy montażu - swoją drogą fajny prezent :thumbup1: - trzymam kciuki aby udał się w 100% :thumbup1:

Z Krakowa do NS jest kawałek bo bum ci to założył ale napisz w temacie o spotach krakowskich napewno znajdzie sie ktoś chętny do pomocy.

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk