Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati238

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati238

  1. Też mam ten problem (działa ten czujnik czy nie), całą zimę mam ustawioną temp. 21 stopni w AUTO i nic nie ruszam jest ok. Ato się nagrzewa i utrzymuje te 21 stopni. Natomiast w Lecie jest jakaś porażka niby ustawiam już 18 stopni a w aucie mam 21-22 stopnie i jest gorąco. Jak dam na LOW to jest za zimno z kratek nawala 8 stopni( mierzone u gościa co nabija klimę) . Najgorzej jak słońce świeci z przeciwka na szybę, w aucie gorąc a klimatronik sobie dmucha 2 kreski, niema żadnej reakcji. Po podpięciu kompa brak będów. Chyba ten czujnik do wymiany :/
  2. Jakim cudem z kratki osiągacie 3 stopnie? Ją byłem w trzech zakładach wszystko niby jest ok a z kratki środkowej mam 7-8 stopni przy 25 na zewnątrz. Wczoraj było u mnie w cieniu 34 stopnie a z kratek leciało 12 . Co ciekawe to za Chiny niemoge zejść poniżej tych 7 stopni nawet jak wjade go garażu gdzie jest 20 stopni
  3. To ja mam autko z rocznika 2002 marzec a pilota mam 8Z0 837 231D 433,92MHz czyli takie jak kolega wyżej. Czyli mogę spokojnie kupować pilota od b7
  4. A jakie macie prędkości na 6 biegu? U mnie w 1.9avf quattro na 6 biegu 4000tys. i 200km/h a max jedzie 220 i ani km więcej a np. W 2.5tdi przy 3800 jest 200km, u kolegi w avf bez quattro przy 4tys. Ma 220 to juz sam niewiem jak to jest. W każdym bądź razie brakuje mi tych 200 obrotów żeby to można było jakoś przełożyć sam 6 bieg
  5. Czyli teraz licznik od b7 podejdzie do b6? Bo liczników do b7 jest znacznie więcej i są tańsze. No i jeszcze jedna ciekawostka w b7 można wejść w menu z manetki komputera a b6 nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.