Witam, a ja mam pytanie do Was, śledzę forum od jakiegoś czasu i powoli przymierzam się do zakupu B8'ki....czy ktoś z Was posiada takową co by sienpodzielil spostrzeżeniami uwagami przy zakupie i na żywo mógłbym obejrzeć auto. Aktualnie przebywa m w Koszalinie.pozdr
Witam, a ja mam pytanie do Was czy bać się autka z przebiegiem ponad 200tys. ? autko z 2008r. mam upatrzone w DE pewnie poleasingowe ....na co zwrócić uwagę? jak to jest z tą pompą oleju? trzeba jej się bać w tym roczniku i przy przebiegu ~200tys.km ?
pozdrawiam