Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj na forum
  2. Witaj na forum
  3. Witaj na forum
  4. jestem jestem troche roboty mialem i nie bylo czasu :gwizdanie: co tam slychac?
  5. chyba bede musial tez sobie sprawic takie bo widze ze sa ze stoperami a ja nie mam kupiles fele?
  6. bez szalu, w BB 11 czy 12 :gwizdanie: no ale nie ma sie co dziwic, jak mnie nie bylo...
  7. w tym watku co podalem jest wszystko dokladnie opisane, zrob tak jak napisalem (15 minut roboty), a jesli to nie bedzie to, mozesz sprawdzic bezpieczniki ewentualnie bezpiecznik w radiu :gwizdanie: powodzenia
  8. jak tam Panowie u Nas dzisiaj frekwencja? szybko mi tu meldowac ja bylem dzisiaj z delegacja na spocie u chlopakow z BB
  9. poszedl po bandzie Dzieki Panowie za Spota, milo bylo poznac, a Tobie Proton jeszcze raz za podwozke [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 23:27_________________________________________________ bylem, szkoda ze Cie nie bylo, ale mozliwe ze za 2 tygodnie tez bede w BB to sie spotkamy dzieki za zaproszenie BTW niezle smierdze dymem...
  10. to ja specjalnie z PO MO RZA przyjechalem na grilla w Twoim wykonaniu, a Ty na popijawe idziesz... :gwizdanie:
  11. I tak muszę wracać do BB po pracy, więc spokojnie mogę cię zabrać. ok, to napisz mi na PW swoj numer to bede dzwonil jutro wszystko sie okaze czy zostaje w BB do czwartku, jezeli tak to bede na spocie, a jesli jutro skoncze szkolenie to smigam do domu i innym razem wpadne ale chyba jednak zostane, jak siemian robi grilla to...
  12. chłopaki jadą z bielska to cię ktoś zabierze ok, dzieki jutro jeszcze sie odezwe Wojtek podeslij mi swoj numer na PW, jak co to zadzwonie
  13. jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)
  14. cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy o sie nie martwcie
  15. poprawione takze o 17 spocik yaboo z ta cena to byla MEGA promocja ja jestem w BB takze zebyscie zdazyli na 17 na spota do BB to z rana wypadaloby wyjechac
  16. u nas podobnie, ale rozkminiamy jak zime przetrwac bo niestety nie ma w Kwidzynie zadnej sensownej miejscowki zeby sie schowac z autkami pewnie sie skonczy na tym ze beda spoty bez aut ale z
  17. jak tam u Was spoty sie kreca?
  18. poszukam i pozniej wrzuce, a co do ceny to zadna tajemnica: 1 litr srodka korupcjogennego... hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.