Treść opublikowana przez Maniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
jestem jestem troche roboty mialem i nie bylo czasu :gwizdanie: co tam slychac?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
chyba bede musial tez sobie sprawic takie bo widze ze sa ze stoperami a ja nie mam kupiles fele?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
bez szalu, w BB 11 czy 12 :gwizdanie: no ale nie ma sie co dziwic, jak mnie nie bylo...
-
[B6 AWX] Problem z zestawem głośnomówiącym - wyłącza radio, nic nie słychać w głośnikach
w tym watku co podalem jest wszystko dokladnie opisane, zrob tak jak napisalem (15 minut roboty), a jesli to nie bedzie to, mozesz sprawdzic bezpieczniki ewentualnie bezpiecznik w radiu :gwizdanie: powodzenia
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
jak tam Panowie u Nas dzisiaj frekwencja? szybko mi tu meldowac ja bylem dzisiaj z delegacja na spocie u chlopakow z BB
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poszedl po bandzie Dzieki Panowie za Spota, milo bylo poznac, a Tobie Proton jeszcze raz za podwozke [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 23:27_________________________________________________ bylem, szkoda ze Cie nie bylo, ale mozliwe ze za 2 tygodnie tez bede w BB to sie spotkamy dzieki za zaproszenie BTW niezle smierdze dymem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no od razu lepiej gadasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja specjalnie z PO MO RZA przyjechalem na grilla w Twoim wykonaniu, a Ty na popijawe idziesz... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I tak muszę wracać do BB po pracy, więc spokojnie mogę cię zabrać. ok, to napisz mi na PW swoj numer to bede dzwonil jutro wszystko sie okaze czy zostaje w BB do czwartku, jezeli tak to bede na spocie, a jesli jutro skoncze szkolenie to smigam do domu i innym razem wpadne ale chyba jednak zostane, jak siemian robi grilla to...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chłopaki jadą z bielska to cię ktoś zabierze ok, dzieki jutro jeszcze sie odezwe Wojtek podeslij mi swoj numer na PW, jak co to zadzwonie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak zostane do czwartku w BB to wpadlbym do Was jutro na spota :gwizdanie: z kim moglbym sie ewentualnie zabrac? (nocuje w hotelu Rekord na Startowej)
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy o sie nie martwcie
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
poprawione takze o 17 spocik yaboo z ta cena to byla MEGA promocja ja jestem w BB takze zebyscie zdazyli na 17 na spota do BB to z rana wypadaloby wyjechac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
u nas podobnie, ale rozkminiamy jak zime przetrwac bo niestety nie ma w Kwidzynie zadnej sensownej miejscowki zeby sie schowac z autkami pewnie sie skonczy na tym ze beda spoty bez aut ale z
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
jak tam u Was spoty sie kreca?
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
poszukam i pozniej wrzuce, a co do ceny to zadna tajemnica: 1 litr srodka korupcjogennego... hehe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum