-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Ok, dodaję zalecano logi statyczne 007 po ostrej jeździe: http://img26.imageshack.us/img26/2299/007uyw.jpg
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Czyli mogę wymienić ten czujnik temp ? Właściwie to już się umówiłem z mechanikiem. Tylko który wymienić ? Podobno są dwa jeden do ECU drugi do tablicy
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Ok, może jutro wstawię. Dziekuję za pomoc i proszę o rzucenie okiem jutro Termostat wymieniłem bo czasem miałem wahania wskaźnika temp. Po wymianie termostatu kilka razy też to wystąpiło. W ASO powiedzieli mi że to może być czujnik temp
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Kurcze, termostat wymioniony w ASO 3 miesiące temu
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów. Czy coś nie tak z przepływomierzem ?
Logi statyczne http://http://img10.imageshack.us/gal.php?g=000yjp.jpg Logi dynamiczne : http://img10.imageshack.us/gal.php?g=000whc.jpg
-
[B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
Postaram się zrobić logi i je wrzucić. Może ten typ tak ma. Są opinie na forum, że nie wszystkie przepływomierze mają ten drucik z diodą. Może więc wszystko jest ok. Zobaczymy jak działa na Vagu.
-
[B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
Witam wszystkich i zwracam się z prośbą o sprawdzenie czy przepływomierz w AVF ma ten drucik z diodą ? Ostanio wymontowałem swój i o dziwo go tam nie ma, mimo że jest tam narysowany taki schemat właśnie z tym druciekiem i diodą. Na Vagu żadnych błędów, auto jeździ cały czas tak samo odkąd je kupiłem. Druga rzecz to że nigdy wcześniej go nie wyciągałem. Czy ktoś kto ma AVF widział jak wygląda w jego aucie ? W ASO powiedzieli że nie są w stanie stwierdzić na podstawie rysunku poglądowego, który mają w swoim programie czy tam ma być. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam
mar7500
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta