Treść opublikowana przez D4NTE
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieli? AUDI | Karty ratownicze jak nie to wydrukować i schować w razie w. pod osłoną przeciwsłoneczną- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niech Wam będzie, nie zmienia to faktu że chętnie bym go oglądnął na żywo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdzierstwo mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS. w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy warto brać za 250 zł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta luknij na b5 http://a4-klub.pl/showthread.php?p=4140273- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piątek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek szmatka z mikrofibry Ci styknie, w supermarketach sprzedają w kompletach 3szt po parę złotych Napisz do Pablo jak siedzi w Kauflandzie to Ci kupi ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- Ja już śmigam 1,5 tygodnia mam 18 calowe 8,5J et29 i się mieszczą :-) Tyle że opona 225- [Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
S6 fajniejsza wg mnie:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale kocur- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Prawdę mówi, polać mu wg. mnie za nisko nie było... minnimum 25 cm od ziemi miały być zamontowane i 60 cm odstępu pomiędzy nimi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty mi lepiej te folie do trenda naruchaj...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nareszcie piątek- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Będzie zacnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Będzie dobrze Brak słów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe jak je wydłubał nie uszkadzając felgi lub kołpaczka ??? sam się zastanawiam bo ani jednej ryski nie mam na kołach Cały tamten sezon przejeździłem a teraz taki klops. Mam dylemat czy kupić nowy komplet bo c**j może przyjść znowu jak po swoje...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będę miał nagranie z ochrony bo stał pod kamerą ale nie wiem czy jest sens to zgłaszać? Zbyt niska szkodliwość czynu? Poprawcie mnie jeśli się mylę ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- DEKIELKI ZAŚLEPKI AUDI śr.56/62mm 8T0601170 (4016011513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jakby ktoś miał na zbyciu to pisać ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Dziady Mam sztukę jak by Cię urządzało z tym że twoje chyba były w kolor:kwasny:. Nie malowałem ich bo kolor niewiele się różnił- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota:wink:- [małopolskie] regeneracja felg- Siepraw
Biorą 100 PLN za jedną felgę, także cena do przeżycia. Ale terminy mają na połowę kwietnia :/ Warto poczekać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"? hahahah:grin: Ten przynajmniej nie zawodny potrzebuje tak z 150GB a fajnie było by 250GB:whistling: dzwoń jak coś tyle będzie miejsca - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!