Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. widzieli? AUDI | Karty ratownicze jak nie to wydrukować i schować w razie w. pod osłoną przeciwsłoneczną
  2. niech Wam będzie, nie zmienia to faktu że chętnie bym go oglądnął na żywo
  3. Zdzierstwo mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS. w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS?
  4. dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi
  5. nie wiem czy warto brać za 250 zł
  6. Fanta luknij na b5 http://a4-klub.pl/showthread.php?p=4140273
  7. Radek szmatka z mikrofibry Ci styknie, w supermarketach sprzedają w kompletach 3szt po parę złotych Napisz do Pablo jak siedzi w Kauflandzie to Ci kupi ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- Ja już śmigam 1,5 tygodnia mam 18 calowe 8,5J et29 i się mieszczą :-) Tyle że opona 225
  8. S6 fajniejsza wg mnie:wink:
  9. Powitać Prawdę mówi, polać mu wg. mnie za nisko nie było... minnimum 25 cm od ziemi miały być zamontowane i 60 cm odstępu pomiędzy nimi
  10. Ty mi lepiej te folie do trenda naruchaj...
  11. nareszcie piątek
  12. Siema Będzie dobrze Brak słów
  13. ciekawe jak je wydłubał nie uszkadzając felgi lub kołpaczka ??? sam się zastanawiam bo ani jednej ryski nie mam na kołach Cały tamten sezon przejeździłem a teraz taki klops. Mam dylemat czy kupić nowy komplet bo c**j może przyjść znowu jak po swoje...
  14. będę miał nagranie z ochrony bo stał pod kamerą ale nie wiem czy jest sens to zgłaszać? Zbyt niska szkodliwość czynu? Poprawcie mnie jeśli się mylę ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- DEKIELKI ZAŚLEPKI AUDI śr.56/62mm 8T0601170 (4016011513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jakby ktoś miał na zbyciu to pisać ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Dziady Mam sztukę jak by Cię urządzało z tym że twoje chyba były w kolor:kwasny:. Nie malowałem ich bo kolor niewiele się różnił
  15. Powitać k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg
  16. dzięki za spota:wink:
  17. Biorą 100 PLN za jedną felgę, także cena do przeżycia. Ale terminy mają na połowę kwietnia :/ Warto poczekać
  18. Powitać ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"? hahahah:grin: Ten przynajmniej nie zawodny potrzebuje tak z 150GB a fajnie było by 250GB:whistling: dzwoń jak coś tyle będzie miejsca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.