Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Ja u Siebie kupowałem 2 lata temu od sprzedawcy z linku nr 2 - nic się z nią nie dzieje, dobrze wymalowana i zamontowana służy dzielnie posadzona jest na kleju do szyb firmy Wurtz
  2. D4NTE odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    S4 będzie
  3. Siemka a jednak W porównaniu z moją gumą 225/35/18 + lekki naciąg to mięcha u Ciebie sporo Wiem, że ciężko się przestawić z 16" poza tym felunek ładny nex ma podajże dokładnie takie jak Ty z tym że dekielki tu dużo wizualnie poprawią, lecz z tego co gdzieś tam wyczytałem ciężko je dokupić jeżeli są nie ori. Tak na marginesie to kiedy polerujemy moje lusterka
  4. Jak już kupiłeś to po testuj chociaż sezon :-) małemu będzie wygodniej bo 18 rzadziej w dziury wpada niż 16 :-D
  5. Jak się ustawi zawias finalnie to należy ustawić zbieżność i geometrię Ramzesiku przyzwyczaić się przecież idzie do takich kółek
  6. Pokaż foto coś za koło miał no i na jakiej gumie?
  7. Zapraszamy Jeszcze się nimi nie pochwaliłeś a już sprzedajesz
  8. szukam w technicznym montażu pdc na tył podrzuci ktoś linka ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- znalazłem http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu-zdalne-zalaczanie-97008/
  9. Piękne autko, oblukane w BT na żywo jeszcze lepiej się prezenci no i sedan
  10. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin mam dolne listwy jakby co
  11. wszyscy coś dziś wylewni
  12. Dzięki za odwiedziny ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 22:13 ---------- Powitać z rana
  13. Zawsze do usług No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie pewnie masz racje, dobrze, ze dzis po obiedzie puscilo w koncu... za rok ja Wam polewam w jacuzzi, poczujecie co to dobry bourbon Pod warunkiem że młody nie będzie dolewał do szklanek wody z jacuzzi
  14. hehe proporcją 70/30 ...tak na poważnie to Transitpower pilnował by nikomu nic nie brakowało BTW Kilka moich fotek zrobionych w BT https://plus.google.com/u/0/photos/106182920214628242005/albums/5996987296869609873?authkey=CLmGxoPxs42Rfw
  15. Jest cudeńko Panie oblukane w BT Na żywo lepiej się prezentuje Sorki za jakość robione telefonem:kwasny:
  16. oj tam oj tam:decayed:
  17. Zawsze do usług No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.