Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytałem się tylko orientacyjnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko pamietaj ze tam zawsze są kure.... korki 1km do celu a mozesz jechać 30 min Cenne info. Godz wczesniej bede juz koczowal pod TDT. możesz zdradzić co oznacza w twoim podpisie " DOPASOWANIE LICZNIKÓW" Jak zmieniasz np w b6 lub b7 z czerwonego na kolor. Ile taka przyjemność kosztuje z Twoimi szpejami?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka:hi:, w końcu piątek i to jaki słoneczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w biurze roletami okno zasłoniłem i klimę włączyłem tak pali słońce dziś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisz odwołanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex może modzik wydechu byś zrobił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- Panowie może ktoś jest na kupnie bo już niewiele szt. brakuje do zamówienia:wink: http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/index2.html#post4251989
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miłego dnia Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie Pablo relax
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka Mariusz dobrej nocy ehh... w końcu Piątek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Allegro?
-
System operacyjny Android
Rzuć okiem na Lenovo yoga tab 8" z 3g są droższe ja kupiłem mojej i jest z niego bardzo zadowolona bateria bardzo długo trzyma a design jest poprostu polecam z czystym sumieniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będziesz prostował co sezon. Trzeba było szukać czegoś kutego z gamy OOOO. Może nie będzie tak źle wszystkie felgi mają znak Japan Light Weight ten JLW wiec felgi są atestowane zobaczymy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No! Chociaz jeden mnie rozumie Dobra Panowie, koniec gdybania, w tej chwili otrzymalem konkretne dane i jest elegancko Auto 5.8, wrak 1, roznica 4.8k No to na mody powinno styknąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
Gratulacje zakupu no i bezawaryjności życzę
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Nie mam doświadczenia w gwintach ale w porównaniu do serii jest niżej i stabilniej. Coś więcej na temat będę wiedział po dłuższej eksploatacji. ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 20:18 ---------- Na tym zdjęciu stał w 2/3 regulacji ale był "nie ułożony" jak wyjechałem nim na drogę to siadł 1cm niżej ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 21:44 ---------- Foty w drodze do BT pstryknięte telefonem ---------- Post dopisany 07-05-2014 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 12:44 ---------- Jako że sprzedałem poprzednie koła zimowe a nabyłem właśnie inny komplet zimowy to pasuje się pochwalić wzór rs4 w rozmiarze 18" 8j et 42
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma problemu jak będę w Hucie na przymiarce z nimi to Ci tyrkne wcześniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To spoko cena podoba mi sie ten wzor, sam o takich mysle ale w 17" bo jednak 18 dla mnie za duze. To się wstrzymaj jeszcze bo jakby mi się na aucie nie spodobały to Ci odsprzedam fantowski Ci dobrze pisze że później będziesz żałował jak kupisz 17
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupiłem je za 800 zł gość chciał 1000zł może nie igły ale w bardzo ładnym stanie odświeżoną powłokę lakierniczą mają więc na zimę będą jak znalazł (oczywiście nie są to ori tylko włoskie) może na chwilę w lecie na nich pośmigam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wczoraj zakupiłem nowe fele na zimę 18 cali 5x112, et 42, 8j szerokie:decayed: