Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. 225/45/18 wejdzie bez problemu
  2. Może w Bonarce na dachu?
  3. nex nie powiem Kto tu jest leniem w c**j by nawet raz na spota nie przyjechać w ciagu roku! I nie pitol ze masz daleko bo inni mają dalej niż ty i przynajmniej raz lub dwa razy są w miesiącu na spocie. PAWEŁ! Ale mnie nie stać na paliwo bo do pracy jeżdże autem, nie tak jak Ty że w tyg wsiadasz w Solarisa to wiadomo że na spota możesz sobie pozwolić
  4. Powitać poniedziałek
  5. Chyba najlepsze video jakie wyszło. Fajne tylko szkoda że taki krótki. Może to zwiastun
  6. 235/45/18 będzie większy balon i na ori zawiasie powinno być ok, gorzej by było gdybyś miał glebę zmieniać to wtedy mogło by Coś przycierać
  7. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-bQEE5itRHo
  8. Siemka Czaja Potwierdzam 602-138-246 nr do niego jbc
  9. Szkoda że nie wpadłeś
  10. Dzięki za spota było jak zwykle wesoło
  11. ja się nieco spóźnię
  12. dobrze, że ja z progami nie mam problemu Bo jeździsz sam, wpakuj 4 rosłych chłopaków do furki i jedź przez próg BTW. Powitać
  13. Trzeba było się rozglądnąć bo wołaliśmy Cię
  14. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.698085906918102.1073741866.143935462333152&type=1 https://drive.google.com/folderview?id=0BzDJt4BZRHuPdlYxUFR1eFNxWHM&usp=sharing
  15. Dzięki Panowie za towarzystwo na Vag-u
  16. Co żeś zdziałał? jechalem swoim pasem a gosciu na łuku zmienial pas na moj i mnie nie widzial i przywalil mi w lewy tylny bok a predkosc byla (jak to na stella) i zaczelo mnie rzucac po calym stella z lewej do prawej (probowalem kontrowac ale nie dalem rady bo akurat padal deszcz i bylo w piździec slisko, lacznie 4 razy mnie zarzucilo) az w koncu obróciło o 180 i przyjebalem w kraweznik bokiem. Dobrze ze chociaz tak sie to skonczylo a nie zatrzymalem sie na latarni albo ktos rozpedzony nie wjechal we mnie no ale do roboty mam drzwi kierowcy, tylne, blotnik tyl, zderzak tyl, listwa progowa, felga, i cos w zawieszeniu z tylu sie stalo bo kolo jest cale wykrzywione Autko rzecz nabyta się naprawi, zdrowie ważniejsze
  17. Wjazd jest od Bora Komorowskiego czy od stella?
  18. Co żeś zdziałał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.