Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
Opony + Felgi 18" - jaki rozmiar i ET wybrać
225/45/18 wejdzie bez problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może w Bonarce na dachu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex nie powiem Kto tu jest leniem w c**j by nawet raz na spota nie przyjechać w ciagu roku! I nie pitol ze masz daleko bo inni mają dalej niż ty i przynajmniej raz lub dwa razy są w miesiącu na spocie. PAWEŁ! Ale mnie nie stać na paliwo bo do pracy jeżdże autem, nie tak jak Ty że w tyg wsiadasz w Solarisa to wiadomo że na spota możesz sobie pozwolić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać poniedziałek
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Chyba najlepsze video jakie wyszło. Fajne tylko szkoda że taki krótki. Może to zwiastun
-
Opony + Felgi 18" - jaki rozmiar i ET wybrać
235/45/18 będzie większy balon i na ori zawiasie powinno być ok, gorzej by było gdybyś miał glebę zmieniać to wtedy mogło by Coś przycierać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-bQEE5itRHo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Czaja Potwierdzam 602-138-246 nr do niego jbc- [Małopolska] Widziany, widziana
Szkoda że nie wpadłeś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota było jak zwykle wesoło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się nieco spóźnię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze, że ja z progami nie mam problemu Bo jeździsz sam, wpakuj 4 rosłych chłopaków do furki i jedź przez próg BTW. Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Trzeba było się rozglądnąć bo wołaliśmy Cię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.698085906918102.1073741866.143935462333152&type=1 https://drive.google.com/folderview?id=0BzDJt4BZRHuPdlYxUFR1eFNxWHM&usp=sharing- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie za towarzystwo na Vag-u- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Umyte już mam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę być po 11- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co żeś zdziałał? jechalem swoim pasem a gosciu na łuku zmienial pas na moj i mnie nie widzial i przywalil mi w lewy tylny bok a predkosc byla (jak to na stella) i zaczelo mnie rzucac po calym stella z lewej do prawej (probowalem kontrowac ale nie dalem rady bo akurat padal deszcz i bylo w piździec slisko, lacznie 4 razy mnie zarzucilo) az w koncu obróciło o 180 i przyjebalem w kraweznik bokiem. Dobrze ze chociaz tak sie to skonczylo a nie zatrzymalem sie na latarni albo ktos rozpedzony nie wjechal we mnie no ale do roboty mam drzwi kierowcy, tylne, blotnik tyl, zderzak tyl, listwa progowa, felga, i cos w zawieszeniu z tylu sie stalo bo kolo jest cale wykrzywione Autko rzecz nabyta się naprawi, zdrowie ważniejsze- Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Wjazd jest od Bora Komorowskiego czy od stella?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co żeś zdziałał? - Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014