Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. jak chcesz playstation to ci sprzedam w dobrej cenie Ja nie chce Wiem bo miałem przed chwilą telefon
  2. który piątek ...albo ,która sobota :decayed: Żeby pogoda ładna była
  3. http://a4-klub.pl/malopolskie-85/zalozyc-lpg-malopolsce-321189/
  4. W Tesco jest ps3 za 599 jak coś
  5. ja postaram się zawitać
  6. Wąski wszystkiego najlepszego:drunk:
  7. http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolskie-opony-nowa-huta-278043/ zadzwoń sobie do nich bo świeżo po dostawie są a niedaleko od Siebie masz
  8. Jakby ktoś potrzebował oponki na lato 225/50/17 jest piękny komplet do sprzedania dunlopa z końca 2012 r. są jak nowe
  9. Yoghurt Ciebie dzisiaj mijałem o 7 na zawiłej?
  10. jeszcze Ci za wąsko troche tak wyliczylem ze da rade szerzej z tyłu o 2mm i już zamiast 15mm na tył będzie 17 Wariat
  11. Powitać Pablo ty stary pryku sto lat!
  12. wczoraj na Półłanki ok 16 czarny avancik B6 rej. KRA... pozdrowienia dla kierownika
  13. Ramzesik dzisiaj koło godziny 16 pod wiaduktem na Powstańców Śląskich
  14. Koło a w dodatku 19
  15. Wygląda lepiej no i frajda z jazdy większa bo auto stabilniej się prowadzi
  16. Pasowało by przymierzyć ale wg mnie w B7 warto poszukać klapy tylnej s-line bo jest śliczna ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Pokrywa bagażnika - klapa Audi A4 S4 B7 S-LINE (4105622565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ewentualnie USA AUDI A4 B7 KLAPA TYLNA TYL BAGAZNIKA SEDAN S-LINE (4060696271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. tu masz moją jak stała na 18" na zawiasie 1BA a tu na gwincie
  18. Ty miałeś za szerokie gumy i jeszcze doszły błotniki. Ja 5 lat temu zmieniałem komplet wahaczy i jakoś cały czas żyją. Fakt faktem 19" bardziej mi się podobały ;-) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- chyba koza hehehe ;-) Brałbym taką kozę w ciemno
  19. Sam się zastanawiałem nad tym bo cena przez pół w porównaniu do sedana ale nie podejdzie
  20. Do niebieskiego szary będzie pasował
  21. No wiem... ...ale była by kosa... :kox::kox::kox::kox::kox:
  22. za***isty wzór ale widział bym go w graficie coś takiego: Poznajecie tego gościa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.