Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz playstation to ci sprzedam w dobrej cenie Ja nie chce Wiem bo miałem przed chwilą telefon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
który piątek ...albo ,która sobota :decayed: Żeby pogoda ładna była
-
Gdzie polecacie zrobic Gaz do 1.8 T?
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/zalozyc-lpg-malopolsce-321189/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Tesco jest ps3 za 599 jak coś
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
ja postaram się zawitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski wszystkiego najlepszego:drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolskie-opony-nowa-huta-278043/ zadzwoń sobie do nich bo świeżo po dostawie są a niedaleko od Siebie masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby ktoś potrzebował oponki na lato 225/50/17 jest piękny komplet do sprzedania dunlopa z końca 2012 r. są jak nowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoghurt Ciebie dzisiaj mijałem o 7 na zawiłej?
-
[B6 AWX] Work in progress...
jeszcze Ci za wąsko troche tak wyliczylem ze da rade szerzej z tyłu o 2mm i już zamiast 15mm na tył będzie 17 Wariat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Pablo ty stary pryku sto lat!
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj na Półłanki ok 16 czarny avancik B6 rej. KRA... pozdrowienia dla kierownika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ramzesik dzisiaj koło godziny 16 pod wiaduktem na Powstańców Śląskich
-
[B6 AWX] Work in progress...
Koło a w dodatku 19
-
Felgi 18" a standardowe zawieszenie
Wygląda lepiej no i frajda z jazdy większa bo auto stabilniej się prowadzi
-
Różnice lotka na klape s4 s-line
Pasowało by przymierzyć ale wg mnie w B7 warto poszukać klapy tylnej s-line bo jest śliczna ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Pokrywa bagażnika - klapa Audi A4 S4 B7 S-LINE (4105622565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ewentualnie USA AUDI A4 B7 KLAPA TYLNA TYL BAGAZNIKA SEDAN S-LINE (4060696271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Felgi 18" a standardowe zawieszenie
tu masz moją jak stała na 18" na zawiasie 1BA a tu na gwincie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty miałeś za szerokie gumy i jeszcze doszły błotniki. Ja 5 lat temu zmieniałem komplet wahaczy i jakoś cały czas żyją. Fakt faktem 19" bardziej mi się podobały ;-) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- chyba koza hehehe ;-) Brałbym taką kozę w ciemno- Tylny zderzak z cabrio do zwykłego sedana
Sam się zastanawiałem nad tym bo cena przez pół w porównaniu do sedana ale nie podejdzie- Wszystko o Pakietach S LINE S4
Do niebieskiego szary będzie pasował- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wiem... ...ale była by kosa... :kox::kox::kox::kox::kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty wzór ale widział bym go w graficie coś takiego: Poznajecie tego gościa? - Felgi 18" a standardowe zawieszenie