Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Osobiście tyle że online ? lepszlepszy upust mi dali niż w Krk
  2. Ograniczniki prędkości są ściągnięte więc może będzie rwał asfalt ???
  3. Sedan w a3 naprawdę się audi udał. Bardzo ładna linia, więc tylko pogratulować ? co do tfsi a tdi to cisza w tfsi jest nieporównywalna z tdi , jak miałem zastępcze 3.0tdi to naprawdę ten motor poprostu było słychać a benzyna cichutka elastyczna. Nie zamienił bym się za Chiny ? dlatego jest to moje 4 auto w benzynie a 3 audi a4 ?
  4. Zgrabne autko ale dla mnie za małe w środku ?
  5. Miło ✌️ co do b8 sprawa z olejem została tam wyeliminowana, więc nowy nabywca będzie zadowolony. Nowe silniki tfsi od wymiany do wymiany ponoć nie biorą już nic. Czas pokaże ??
  6. Dzięki ? kolor na żywo jak w RS. Facelift w s-line dość agresywny z przodu, plus pakiet czerń naprawdę fajnie się to zgrywa. Oczywiście nie każdemu musi przypaść taki konfig do gustu ✌️
  7. Dzięki. Rotorki mi się podobają, na zime coś poszukamy ? może nawet czarny secik tak jak proponujesz ✌️
  8. Jednak serce ponad rozsądek ? w wyborze koloru cała familia brała udział, więc alibi jest ? na żywo jeszcze lepiej się prezentuje niż na foto ?
  9. Hehe moja kobieta nie chce już słyszeć słowa rezanie ? myśli że w nim już nic nie będzie robione i dlatego kupiliśmy nowe ? . Ramki 3d zamówiłem? oraz dwie wlepy a4kpl
  10. Prawdopodobnie całe piano pójdzie w folie i może maska, zobaczę ile kasy zawołają.
  11. Tak to jest jak się ma ograniczony budżet wówczas trzeba z czegoś zrezygnować. Padło na Banga i Skóry ?
  12. Dzięki Krystian, jak to mówią B9 nie mogło być gorsze od poprzednika B8? co do szyn wyślij mi którą str posiadasz i jaki ona ma nr ?
  13. Napisz mi Maćku na whatsup co i jak
  14. Racja ? mam gliptone więc się zapuści.
  15. W polift owych B9 wycofali silniki 1.5. to jest 2.0 może pod 200 się go wyciągnie. Lecz mam wykupione 5 lat gwarancji lub 150kkm
  16. Myślę czy powłoką czy folia co do skór na razie ich nie mam. ? Nakładki już na aucie wg info od opiekuna z aso ?
  17. Dokładnie ? Lampy to full led
  18. Dzięki za miłe słowa Panowie. Pierwsze mody to zamówione już oraz zainstalowane w aso szczecin nakładki na pedały i podstopnica. Ponadto zamówiłem w RECARO dla mojej pociechy nowy fotel co by kolorystycznie się zgrało. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.