Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. nie podjąłem jeszcze decyzji ? Wczoraj przyszła mi folia, więc w weekend może coś się uda zdziałać
  2. Widziałem, widziałem ? w połączeniu z Twoim kolorem wygląda świetnie
  3. +1 Świetnie wygląda ale... pomyśl nad fifkami w czerni oraz folią przyciemniającą lampy, powinien być jeszcze lepszy kontrast czerń/czerwień
  4. Jak dla mnie by spasowała tylko by była w PB?. Zerkam sobie czasem za jaką 2 litrową benzynką ale wybór niewielki
  5. Bardzo ładną B9 dorwałeś gratulacje Super kolor oraz wyposażenie
  6. Powinno być ciekawie, folię właśnie zamówiłem. Przód muszę jakąś wizualizację zrobić jak by wyszło z czarnym emblematem. ? Felgi raczej sprzedam, w ogóle zastanawiam się już głośno nad sprzedażą auta tylko gdzie mu będzie tak dobrze jak u mnie Reasumując biję się z myślami co dalej...
  7. Dokładnie tak Folia na lampy będzie Oracal 8300 - 074 Middle Grey, co do czarnych emblematów ringów jest taki plan na zmianę w tylnej klapie, przód zostaje chrom?
  8. Zdecydowanie teraz lepiej na czarno niż te utleniające się chromowane listewki ?
  9. Długo nic się tu nie działo z urlopu człowiek wrócił i ramki wokół szyb poszły w końcu w czerń ? następnym etapem będzie folia na lampy oraz coś jeszcze ??
  10. Spróbuj zadzwonic tu ul. na Mostkach 6C tel 503 637 148
  11. Postaram się wpaść
  12. Niezły sprzęt...
  13. Świetnie się Twój furacz prezentuje powiedz mi gdzie kupowałeś te czarne nakładki na wydech?
  14. Tak pod warunkiem że będzie od sedana ?
  15. D4NTE odpowiedział(a) na LeonKowale temat w Audi A4 B8
    Błotniki są takie same. Różnice są tylko pomiędzy lift a przedlift
  16. D4NTE odpowiedział(a) na arturoszymanski temat w Audi A4 B8
    ślizgi zostają stare

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.