Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Ja też jestem uziemiony z małą w domu. Została nam wideokonferencja ?
  2. Pogoda istnie barowa Wymyśliłeś już coś ?
  3. IPE i zmywacz do paznokci w domu się znajdzie, więc tylko pasuje rozpuszczalnik kupić ? dzięki za podpowiedź ?
  4. Tak, tak mam wersję pod B&O ? Wczoraj ogarnąłem listwy progowe s-line, wyczyściłem ze starego kleju i obkleiłem je nową taśmą dwustronną. Progi w aucie po demontażu starych czym potraktować?
  5. Dzięki za dobre słowo. Dokładnie, sufit doda smaku, to taka wisienka na torcie, gdyż bardzo długo szukałem czegoś ładnego i nie z drugiego końca polski. W końcu trafił się w okolicy i w dodatku w perfekt stanie ?
  6. @GrzegorzSi kamerka super ma sporo bajerów jak ktoś lubi takie rzeczy to będzie zadowolony. Fajną opcją jest możliwość dołożenia tylnej kamery mivue A30. Dziś miałem dostawę długo wyczekiwanej rzeczy ?? jest to ostatni element układanki ? Przy okazji wpadną listwy progowe oraz ori czarne relingi, które udało mi się dorwać ?
  7. Z nowości wpadła nowa kamera mio mivue 788 connect? oraz nowe mocniejsze ledy do wew. podświetlenia
  8. Pasuje odświeżyć temat coś my ostatnio rezali ?
  9. Fajny białas ?super że w PB Do stage 3 i hebli pasowałby zew pakiet s4 look. Tak poza tym plany jak najbardziej na plus ? Bezawaryjności życzę
  10. @Cuberi @themOn wszystkiego najlepszego
  11. Graty eSa już upatrzona jakaś? ?
  12. Dzięki czarne c+ też robi robotę ? Miło, ale do najładniejszych jeszcze trochę mu brakuje ? Co do nr ramki to nie jest to ori rs4 tylko moja zwykła pomalowana w piano. Ładnie malnięta nie odróżnia się od ori dekorów w piano
  13. Tu masz komplet z a7 za 112 zł ?https://allegro.pl/oferta/dysza-spryskiwacza-audi-a7-sportback-4g8955987a-7842776139
  14. Pasują idealnie u mnie w temacie na ostaniej str wrzuciłem film ✌️ Bardzo fajny egzemplarz i to w PB ? super baza do rezania, zapowiada się ciekawy temat ? Bezawaryjności życzę
  15. Powitać @Marcin_Klink do wycieraczek o który prosiłeś https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-oximo-audi-a4-b8-11-2007-6617728424 W moim wątku jest filmik jak działają przy okazji montażu sprysków z A7 ✌️
  16. Bardzo ładna, zadbana i na wypasie be osiem Kilka drobiazgów do rezać i będzie petadra ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.