Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dzięki, byczymy się w słońcu na maksa ?? PS. Założył byś w końcu wątek, zwłaszcza że jest się czym pochwalić ?
  2. Mody na duży plus, auto powoli nabiera smaku ???
  3. Stary ale jary ? przyciąga wzrok ludzi na ?? ✌️
  4. Smerf dojechał na wakacje w asyscie starszego klubowego brata ???️ pozdrawienia dla tych co są po i przed urlopem ✌️?
  5. Fajnie że się podoba Niby zawieszenie sport ale w porównaniu do b8 auto w fabryce poszło w górę i stąd tak to wygląda. Coś się zapewne wymyśli Nie ma co narzekać, pierwsze wakacje bez stresu, że gdzieś nie wjadę
  6. Jak blacha to i ramka musi być myślę jeszcze o ori czarnych z czerwonym logo Audi sport ?
  7. Chodziło mi o blachy, że wolałbym bez blachy z przodu ? ale przepisy itp✌️
  8. Zdecydowanie ładniej wygląda bez ale nie ma jak obejść przepisów
  9. Miło, że się podoba Kilka fot z niedzielnego opalania z personalizowanymi blachami
  10. Z zewnątrz jest już wszystko tak jak chciałem by wyglądał. Projektory są genialne ale ich cena w aso odstrasza ?
  11. Masz rację ? na żywo dużo lepiej to wygląda ✌️
  12. Według mnie tak powinien wyjechać z fabryki w tym dodatkowym pakiecie black piano. Chromowany znaczek bardzo kontrastował z całością. ?
  13. Montaż ringów wykonany bez strat ? do tego wpadły projektory w drzwi oraz szyny ✌️
  14. Petarda , ja dziś po pracy będę w mojej zakładał
  15. E tam, bardzo ładny. Gratulacje zakupu, oby dzielnie służył
  16. Spoczko, udało się szybko kupić komplet z jednego auta. Jakbym nie miał zapewne bym napierał
  17. Przyszła dziś paczka od stryja z Ameryki ?? @MaciekPL allahy za fatygę ? Będzie niebawem rezanko ?
  18. Pochwal się @Radekst Powitać towarzycho
  19. W ubiegłym tygodniu było nawet nawet, widać że wakacje są ?
  20. Ja dziś niestety odpadam
  21. Tak , Dzięki za spota
  22. Myślę że obsługa bez patrzenia będzie nie możliwa ale z czasem zapamiętasz co gdzie jest i obsługa stanie się prostsza. Zabawa w grzebanie w funkcjach tylko w korku na światłach albo parkingu, bo tak to za bardzo skupia się człowiek nad czytaniem informacji, którą nam komputer pokazuje. Co do zasięgu dłoni do tabletu, nie mam problemu ale kawał chłopa ze mnie Sporo rzeczy można ustawiać z kierownicy bez odrywania rąk od niej
  23. No w końcu go pokazałeś . dorzuć zdjęcia z pleneru by zobaczyć jak w słońcu się prezentuje ten kolor. Pięknie wygląda a do tego skonfigurowany ze smakiem. Pozostaje życzyć bezawaryjności i przyjemności z jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.