Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Takie inne, niż większość samochodów na drogach
  2. Miło, że się podoba Może jednak poprzedni wł. robił interwały olejowe po za serwisem aso co 10-15tkm. Bo tak po 30tkm 0W20 to smoła a nie olej
  3. Piękna sztuka i to na wypasie. Bezawaryjności życzę
  4. Auto nabrało charakteru. Jak położysz ceramikę będzie lala
  5. Navipol zakopiańska
  6. Wyglądają podobnie jednak są to dwa inne auta...dlatego fajne miałem porównanie mogąc się eska pobawić ?
  7. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, udało się go spędzić w gronie klubowym. Od miesiąca jest jeszcze jeden Smerf w klubie tyle że bardziej dopakowany ? @Widokzgierz
  8. Witaj, nie rozważałem innej firmy gdyż znam chłopaków z V-tech stąd moja decyzja. Całkowicie laga nie eliminuje ale coś tam poprawia. Ogólnie podsumowując auto jest dynamiczniejsze z zamontowanym boxem. Jak coś śmiało możesz do nich dzwonić na hasło a4-klub.pl mamy rabaty u nich ?
  9. Gratuluję nabycie nowej furmanki, wygląda naprawdę zacnie, zazdroszczę środka. Obserwuję temacik bo znając życie będzie się tu sporo działo
  10. Dokładnie tak, u mnie w wersji z full led nie odczuwam braków, wręcz się cieszę że tego dziadostwa nie ma bo non stop maska była uj***na/zachlapana płynem
  11. Bardzo ładna sztuka, Kilka detali do Black pakietu i będzie bunia? bezawaryjności pozostaje tylko życzyć ?
  12. Pogoda i frekwencja dopisała Powitać
  13. Dzięki, dzięki... Robert załóż wątek i pochwal się swoim samolotem
  14. Polecam, po ceramice bardzo łatwo później się myje auto
  15. Kibicuję by się mody udały jak już plan w głowie jest
  16. do mnie Krystian bardziej Twój kolor przemawia z chromem Wygląda wówczas tak dostojnie Dość ciekawe są lampy z serii blackline 8W9052100
  17. taak? wrc już to ogarnia?
  18. Właśnie Marku mam tylko dynamiczne kierunki bez czerwonej animacji 20210213_164824.mp4
  19. ile taki komplet? Tak poza tym świetnie dopchana sztuka. Bezawaryjności
  20. Detaling i powłoka przed sezonem letnim ogarnięta. Efekt końcowy jest mega ??? 20210507_191659.mp4
  21. Pokrowiec kupiony na box jak i na belki bagażnika
  22. Kupiłem ten 360L. Do 100km/h spoko później zaczyna robić się coraz głośniej. Jeszcze nie zrobiłem pułki na niego więc na dachu mi siedzi ale w weekend jest plan do działania Edit Pułka gotowa Pasuje teraz kupić jeszcze jakiś pokrowiec, może ktoś coś poleci? ?
  23. Zgodzę się że lista planów na mody się kurczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.