Jump to content

GreenGreen

Pasjonat
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About GreenGreen

Informacje

 • First name
  Mariusz
 • Location
  k/ Krakowa

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2002
 • Engine
  3.0 V6
 • Engine code
  ASN
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Tiptronic
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ile przesyłka ? w jakim stanie te puszki ?
 2. No oc to też nie - bo walec rozjedzie ja zrobię za swoje i jest bezwypadkowe ? W tym kraju nikomu nie można ufać - moje jest od mundurowego i czasami aż ręce opadają przy weryfikacji jego kłamstw z czasu zakupu.
 3. Wybaczcie nie chcę zaczynać gówno burzy czy coś ale powoli to zaczyna być dziwne - zawsze bezwypadkowe znaczyło że nie było uszkodzenia elementu metalowego. A teraz co drugi to bezwypadkowy ale po zderzeniu z tirem zmienione błotniki i 3x drzwi - tylko mnie tu coś nie halo ? To co musi być rozwalone aby było 99% bezwypadkowy ? A do sprzedającego rozumiem że inny odcień maski to kwestia faz księżyca ? Ludzie jak już wystawiacie coś na forum maniaków samochodowych to ni piszcie czegoś co jest oczywistą nieprawdą. Tak czy siak sprzedający nie bierz tego do siebie - ot taki uraz zawodowy.
 4. Tak przód 1BE ma teraz 64,5 cm tył 1 BE ma 61 cm - springi na tył mam tylko zastanawiam się czy przód też zmieniać już czy jeszcze jest ok. W takim razie zmienię tył i będę obserwować Dzięki Mateo
 5. Ja wolę serię. Ale zastanawiam się czy -1.5 cm uzasadnia wydanie 300 zł na springi i 200 na wymianę, czy ekonomiczny sens nie został jeszcze osiągnięty. Swoją drogą ktoś wie jak długo springi trzymają swoje parametry nim zaczną siadać ? PS ciekawi mnie to wykonanie tych springów - w starszych autach zmieniało się je jak trzasną, a efektu siadania nie było nawet przez 400kkm natomiast młodsze auta to wykonanie dużo gorsze. Zaczyna być to wkurzające że liczy się tylko wygląd i pseudo ekologia.
 6. OK mam od Dzika springi tył - tył siedzi 61 cm czyli wymiana. Przód ma 64,5 cm - pytanie jaką wartość poniżej tych 66 cm traktujemy jako "do wymiany" a na jakiej możemy jeszcze jeździć ?
 7. Piła takie pytanie na boku - działa Ci przy tej zmieniarce zmiana utworu z przycisków z radia ? I czy utwory nie są cichsze niż np z wefy czy CD ?
 8. Panowie jeszcze mam jedno pytanko. Na wcześniejszej stronie kolega dopasował, że powinienem mieć sprężynę tył 8E0 511 115 DN i tu moje pytanie czy jak pomykam zawsze z pełnym bakiem benzynki i niemal zawsze pełną butlą (55L) gazu to nie powinienem czasem kupić sprężyn z którejś klasy wyżej ? A drugie pytanie to sprężyny o numerach 8E0 511 115 DN na stronach z częściami mają różne wymiary, niektóre mają wysokość 287 średnica 132 grubość drutu 14,5, inne zaś 251 / 135 / 15,6. I jeszcze kilka innych a wszystko o tych samych numerach 8E0 511 115 DN. Kurcze skąd wiedzieć które kupić ?
 9. Ile za obie uszczelki pokryw zaworów ? ile przesyłka ? Czy uszczelki śrub też są w komplecie ?
 10. Dołączę się do tematu - czeka mnie na dniach cały komplet Ktoś ma dostęp do danych ? A4 B6 Avant 3.0 ASN Quattro 2002r. WAUZZZ8E13A198584 Ktoś podpowie jakie dyski przód / tył Jakie klocki do nich też przód / tył ? Z góry dzięki tutaj wlepka https://drive.google.com/file/d/1f0eYtOB1YAHGLgJNus9ULf4ACXqdXqr_/view?usp=sharing DRIVE.GOOGLE.COM
 11. wiem wiem - mam bannera w skodzie już chyba 7 rok - innego już nie kupię puki banner takie produkuje
 12. Ok dzisiaj zakupione jutro ląduje w autku: Banner 84Ah 760A 315/175/190 za marniuteńkie 379 PLN auć dzięki wielkie za porady i pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
 13. Ok Panowie to już wiem wszystko - super wielkie dzięki za pomoc - mogę dzisiaj jechać po nowe aku. Pozdro dla wszystkich i spokojnego dnia życzę.
 14. Robero to już ustaliliśmy teraz pytanie brzmi co tam w centymetrach wejdzie maksymalnie uwzględniając rozpórkę i pokrywy plastikowe
×
×
 • Create New...