Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Myślałem o eskowym ale rzeźbę trzeba by zrobić
  2. Obręcze są ze stopu metali lekkich Audi Sport, 5-ramienne Rotor, w tonacji tytanu, polerowane, 8,5 x 19 + opona 245/35 Hankook Winter i*cept Nie mam dystansów
  3. Coraz bardziej przypomina eSkę
  4. Dokładnie tak, do codziennej jazdy jest idealnie. Polecam jak się ktoś zastanawia czytając mój wątek
  5. Bałem się o gwarancję... Jednak pękłem
  6. to fakt jednak takie sprężyny to pozycja obowiązkowa
  7. Dzięki za spota Panowie frekwencja dopisała
  8. zgadza się, w moim przypadku tylko zawias sport bez drive select. Dlatego opcja Pro-kit. Myślę nad 20 calami na lato... Tak dla porównania :
  9. Nasuwa się tylko pytanie, dlaczego dopiero teraz Miło że się podoba
  10. niby mogłem ale do tego już trzeba wyrzucać oryginalne amorki. Dla rodziny 2+2 Pro-Kit jest optymalny Pojeździłem przez weekend, więc hebelek się ułożył i wg mnie sprężyny też ?
  11. Zraziłem się do gwintu w b8, po gwarancji zaczął stukać i wy***ałem go. W zamian zamontowałem pro-kit eibach-a. Nie ma może szału wizualnego ale optymalnie ustawia auto do codziennej jazdy. Sprężyny wyglądają solidniej niż seria, są troszkę grubsze i dają 5 lat gwarancji
  12. nie wiem czemu tak długo się wahałem często tam stoję Dokładnie tak pro-kit obniża 30 mm od serii. Zamienia się tylko sprężyny, Chyba, że posiadasz drive select wówczas trzeba dokupić jeszcze dedykowany moduł w sklepie eibach . W b8 też miałem i byłem mega zadowolony.
  13. Wg mnie tak powinien z fabryki wyjechać
  14. Dokładnie od dziś. Dzięki @Wandejaza pomoc przy doborze części ?. Reasumując nowy zawias i heble oraz przy okazji serwis olejowy ?
  15. Gratulacje zakupu, fajny kolorek który brałem pod uwagę szukając nowej a4. (silnik mamy ten sam) Co do pomysłów do swojego nowego auta, zapewne przyjdą z czasem jak poczytasz dłużej forum. Pierwsze co bym zrobił to by dopełnić pakiet czerń wymienił chromowane emblematy Zastanów się też nad boxem, którym podniesiesz moc bez ingerencji w komputerze pojazdu, bez utraty gwarancji. Ciekawe czy fotel kierowcy zacznie Ci skrzypieć z czasem a tak to życzę bezawaryjności i szerokości
  16. Nie wiem czy nie są 314 mm✌️
  17. Nie z rs4, heble kupiłem do jazdy cywilnej nówki 338mm 4 tłoczkowe.
  18. Tak na kleju, tak jak wszystkie emblematy na aucie. Podgrzałem suszarką i pięknie zeszło.
  19. Grill od S4 jest nieco masywniejszy poprzez wkładki w plaster miodu.
  20. Ostatnimi czasy miałem problem z podjęciem decyzji odnośnie mojego przodu w a4. Kolor znaczka oraz grill. Długo się wahałem ale w końcu się zdecydowałem, i jest na pokładzie nowy grill od S4 ?✌️ W zanadrzu czekają na malunek i montaż zestaw większych hamulcy. Mam jeszcze jeden dylemat, co z tyłem? Czy nie założyć dyfuzora oraz końcówek wydechu od wersji S4. ?
  21. Za nami długi weekend w górach w dobrym towarzystwie✌️ VID-20211113-WA0010.mp4
  22. D4NTE odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Piękna sztuka , gratulacje
  23. Zobaczymy jaka pogoda będzie, gdyby lało to GK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.