Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Do mnie na autostradach często Tirowcy strzelają długimi. Niestety albo stety te światła są mega mocne i czujniki nie wyłapują auta ciężarowego z takiej odległości... Na drogach krajowych czy regionalnych ? są rewelacyjne i pięknie wychwytują pieszych i auta z przodu. Gorzej przy mocnym deszczu, mgle i pojawiających się oświetleniach zewnętrznych wówczas lubią się.. 'pogubić' . Moim zdaniem jeszcze jest miejsce w tych bajerach do poprawy
  2. Dane z apki wg tankowań do pełna odkąd go mam ? Zawartość dodana 3 minuty później Na listwach progowych przednich są od nowości listwy podświetlane z symbolem S a tylne dokupiłem z napisem a4 bez S, gdyż nie było takich bo nie montują ich fabrycznie i nie można takich dokupić... Zawartość dodana 4 minuty później dokładnie, raz na jakiś czas pasuje oddać w dobre ręce ?
  3. Fajnie to koło się prezentuje (rozważałem do siebie takie...) gratki zakupu?
  4. Dzieje się tu co? ? nie szukaj kratek tylko wkładaj front z competition, będzie kozak?
  5. Daytona to daytona w nocy czy za dnia wygląda zacnie ? Jakie opony na zimę kupiłeś?
  6. Gratki zakupu, co prawda koło eSki to ona może stała ale wygląda fajnie no i baza do rezania dobra. Jak dla mnie kiera nie po tej str ? Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności życzę? PS. Wrzuć foty wnętrza no i rozbuduj opis z danymi auta bo niewiele wysiłku włożone w opis i nie ma co czytać ✌️
  7. Dziękuję za miłe słowa, dbam o nią najlepiej jak tylko potrafię PS. Skórka w tunel zamówiona
  8. Coroczna wizyta w aso i kolejne nowe smerfy czekające na właściciela
  9. Wg instrukcji zgodny z normą VW SKODA AUDI LL IV 0W20 508/509. Jako że mam pakiet serwisowy i przedłużoną gwarancję leją mi w aso oryginał z beczki.
  10. U mnie od nowości wlewają w aso 0w20 i na takim cały czas jeżdżę. Olej wymieniam co 8-10 tys. Oleju nie bierze. Silnik chodzi jak zegarek. Za 8 tyś duży przegląd na 60tkm to będą wymieniać olej w skrzyni, świece itp...
  11. Słoneczko dopisało, więc udało mi się zamontować czarne piano nakładki na końcówki wydechu z Ali ?
  12. Napewno rodzaj hebla jest uzależniony od mocy silnika. Trzeba by zobaczyć w konfiguratorze, były tam napewno opcje z malowanymi zaciskami. Nie widziałem opcji większych hebli...moze to być np cześć pakietu competition lub coś w tym stylu jak edition one
  13. Obsługa samochodu na gwarancji jest taka sama jak przed zmianą, czyli roczny przegląd uzupełnienie i odpowietrzenie układu w dalszym ciągu robią tylko w przypadku, gdyby coś się w hamulcach zepsuło gwarancja już tego nie obejmie tylko bym musiał zapłacić za części które zostały zmienione. Za płyn, tarcze i klocki oraz przegląd też się z resztą płaci . Reasumując auto po modach czy bez, które jest sprawne obsługiwane jest tak samo.
  14. Jak się dopcham to zrobią mi ten pasek na tylnych lampach zasłaniający srebro i powinno być dużo lepiej ?
  15. Wszystko zależy od nasłonecznienia dużo ładniej wygląda matrix, gdyż ma w srebrnych miejscach takie trapeziki diamentowe. W full led są zwykle srebrne...
  16. To jest folia zabezpieczająca samoregenerująca z efektem przyciemnienia
  17. Zgadza się, ciągle poszukuje boczków w pełnej skórze z białą nicią i roletkami oraz ambiente by były poliftowe ponadto jeszcze brakuje mi skórki w tunel
  18. 3 lata już za nami..(46 tyśkm)
  19. Musisz obserwować ogłoszenia, prędzej czy później coś się trafi ?
  20. Kolega co zajmuje się doposażeniem pojazdów. Ja tylko listwy progowe demontowalem stare i montowałem nowe ?
  21. Po dobrych kilku tygodniach fotele dostały kompletne wiązki i dzięki temu są w pełni zaadoptowane i funkcjonalne. Tylną kanapa grzeje ? Dodatkowo wpadły tylne roletki w okna nowy dekor od str kierowcy, nowy panel klimatrornika 3 strefy i podświetlane tylne listwy progowe
  22. Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych miast sąsiednich w południowej dalmacji jeśli małe i nie zbyt dobrze znoszą podróż wybrał bym coś bliżej np wyspę vir lub pag

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.