Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dawno nic się w temacie nie działo... Wczoraj wróciliśmy z urlopu, smerf pokonał bezproblemowo ponad 2,5k km i zaliczył na szlaku nie jedna "Włoszkę". Po powrocie pykło mu 70 k km🤪 Wyskoczył nam komunikat o zużytych okładzinach, więc będzie trzeba pomyśleć nad nowymi klockami zapewne... Kilka fotek dla oka
  2. Może detalik ale na pokładzie pojawił się w końcu czarny emblemat
  3. Gratulacje zakupu, ładny białas, niech służy dzielnie i do zobaczenia na krakowskich ulicach?
  4. Filmik też jakiś może się sklecić ? compose_video_1743872809752.mp4 PS. Dron już wraca z serwisu dji ?
  5. Smerfik odebrany po tygodniu spędzonym w spa... ?
  6. trzeba przyznać że ładne auta mamy w klubie ? compose_video_1743944846807.mp4
  7. Dawaj go na ceramikę i folię ppf ?
  8. No w końcu założony wątek. Jeszcze raz gratulacje zakupu niech cieszy i służy... ?
  9. Na jeden sezon jak na budzetowki są spoko. Ciche na mokrym dobrze się spisywały Ale jak ktoś chce opony na kilka sezonów to lepiej dołożyć i kupić inne.
  10. Tania opona lecz na kilka tys km, niewzbudzaly podejrzeń ale moje 20 wytrzymały tylko jeden sezon. Po zimie musiałem je wyrzucić okazało się że poszły w dwóch oponach wzmocnienia boczne. Dobrze że planowałem wymianę ich na inny set
  11. Trafiłeś w punkt z tą jakością i plastikowym wnętrzem. Nie tak powinna wyglądać marka premium. Tak jak mówisz z zewnątrz mi się podoba ale środek już mniej i nie wiem czy nie będę żałował ewentualnej przesiadki... Dlatego waham się i zastanawiam... ?
  12. No z kolorami w A5 słabo... Dziś jeszcze Smerf zaliczył serwis olejowy i wymianę filtrów
  13. wystawiłem auto w pakiecie nawet z bagażnikiem
  14. Chodzi mi po głowie A5... I wystawiłem na próbę smerfa na sprzedaż gdyby ktoś coś to pisać śmiało... ✌️
  15. Gratulacje zakupu ? jest piękna ?
  16. W Krakowie tylko taki śnieg w zimie ?
  17. Led serwis – Najnowocześniejsze systemy oświetlenia LEDSERWIS.COM.PL Led serwis. Naprawa i modyfikacje oświetlenia LED Dynamiczne zmiany otaczającego nas świata w tym nowe źródła światła i energii to wyzwanie jakie stawia jako priorytet nasza firma...
  18. @wojtek326 większą część roku jeżdżę na 20, więc taki zimowy secik jest dla mnie ok. Miałem 18 na zimę z oponami z allroada b9.5 245/45 jak kupiłem smerfa to był jak poduszkowiec ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.