Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Zimówki on board ? Audi sport 19 9j et34
  2. Dobrze to wygląda ?. Kolorystycznie zgrały się z nadwoziem.
  3. Licząc nową taśmę 3m to w 150 zł się zmieściłem. (Czekam jeszcze na taśmę 3m z alledrogo)?
  4. Ledwo co zawiozłem wyczyszczona i zabezpieczoną listwę a po krótkiej chwili otrzymałem telefon i diagnozę że padł led oraz płytka... Następna wiadomość była lepsza: Listwa żyje!
  5. Udało się wygospodarować trochę czasu i sprawdziłem czy dochodzi napięcie do wtyczki. Okazuje się że napięcie wewtyczce jest ok. Tak jak @Muskel1 wspominał coś chyba z taśmą jest. Zdemontowałem listwę i umówiłem się z firmą co bawi się modulami led że spróbują zerknąć na problem. Trzymajcie kciuki że się uda wskrzesić umarlaka ? Kilka fot z walki z listwą i jej zasra... Klejem ?
  6. W weekend to rozbiorę i zobaczę ?
  7. patrze na allegro to prawe od str pasażera są dwie po ok 250 zł nowe. Od str lewej kierowcy tylko oferta z aso na 1008 zł...? Nr oem 8W0947418A - prawa (pasażer) 8W0947417A - lewa (kierownik)
  8. Będzie trzeba zamówić...ciezko w to uwierzyć że tak szybko padła...
  9. Czyli trzeba nową listwę kupić? Bo one widzę z taśmą występuje
  10. Właśnie skończyła mi się gwarancja i zauważyłem pierwszą usterkę, która nie powiem drażni mnie... ? mianowicie przestała mi świecić listwa progowa S od strony kierowcy... Miał ktoś z Was w b9 taki przypadek? Co mogło się stać? czy to wina listwy, bezpiecznika??
  11. może nie jak skarpetki ale prędzej można porównać do zmiany butów ?
  12. Zima tuż tuż więc Mała zapowiedź ?
  13. Dziękuję @wojtek326za miłe słowa, cieszę się że Ci się podoba ✌️ jak to mówią jak dbasz tak masz...? Temat foteli ogólnie jest mega ciężki, gdyż początkowo w polifcie można je było zamówić tylko w edition one oraz s4. Do tego biorąc procent ile z nich ktoś rozebrał i w którą cześć europy pojechały części robił się niewielki procent szans na ich zdobycie. Moje fotele przyjechały z Francji i nie kosztowały mało... Im dłużej model auta jest na rynku tym będzie łatwiej tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość ...? Emblematy z przodu (grill) i z tyłu (klapa) ori a te czarne na błotnikach ali. PS. RS3 sprzedałeś i kupiłeś a4 czy Rysiu na weekendy a czwórka daily?? PS2. Rysiu jest kozak ?
  14. Z tyłu ma jakąś animacje? Wrzuć zdjęcie środka kokpitu. Jak z miejscem w porównaniu do czwórki?
  15. Piękna eska? Super że w sedanie. Niech cieszy i daje radość z jazdy. Gratulacje ?
  16. Nikt Cie z forum nie wyrzuca przez zmianę modelu ? zmienisz tylko dział ? S3 będziemy Cie w nim odwiedzać...? Wrzuć jakiś materiał z odbioru , jakie wrażenia na początku itp bo ciekawość mnie zżera ?? ?
  17. Gratulacje? czekam na wątek o s3 ?
  18. D4NTE odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Najbezpieczniej frontem po demontażu szyby
  19. D4NTE odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Najbezpieczniej przez przednią szybę
  20. Kto co lubi ? Napewno unikatowo? S-Line Sticker: https://a.aliexpress.com/_EGZTeRT
  21. Zamówiłem i założyłem nowe emblematy s-line w kolorze niebieskim (fotka post powyżej)?. Czerwone po czterech latach zgubiły bezbarwny lakier i poszły do kosza ? są tez inne wersje kolorystyczne ? Udało mi się aktywować Carplay bezterminowo. W my audi.pl można max na 3 lata wykupić a na stronie niemieckiej można wykupić bezterminowe za jedyne 442 euro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.