Treść opublikowana przez D4NTE
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
-
Audi A4 B9 Avant 40 TFSI quattro S line Competition plus
Dobrze to wygląda ?. Kolorystycznie zgrały się z nadwoziem.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Ledwo co zawiozłem wyczyszczona i zabezpieczoną listwę a po krótkiej chwili otrzymałem telefon i diagnozę że padł led oraz płytka... Następna wiadomość była lepsza: Listwa żyje!
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Udało się wygospodarować trochę czasu i sprawdziłem czy dochodzi napięcie do wtyczki. Okazuje się że napięcie wewtyczce jest ok. Tak jak @Muskel1 wspominał coś chyba z taśmą jest. Zdemontowałem listwę i umówiłem się z firmą co bawi się modulami led że spróbują zerknąć na problem. Trzymajcie kciuki że się uda wskrzesić umarlaka ? Kilka fot z walki z listwą i jej zasra... Klejem ?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
W weekend to rozbiorę i zobaczę ?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Raczej nie do zregenerowania?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
patrze na allegro to prawe od str pasażera są dwie po ok 250 zł nowe. Od str lewej kierowcy tylko oferta z aso na 1008 zł...? Nr oem 8W0947418A - prawa (pasażer) 8W0947417A - lewa (kierownik)
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Masakra. Masz może nr oem?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Ciężko ją wymienić?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Będzie trzeba zamówić...ciezko w to uwierzyć że tak szybko padła...
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Czyli trzeba nową listwę kupić? Bo one widzę z taśmą występuje
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Właśnie skończyła mi się gwarancja i zauważyłem pierwszą usterkę, która nie powiem drażni mnie... ? mianowicie przestała mi świecić listwa progowa S od strony kierowcy... Miał ktoś z Was w b9 taki przypadek? Co mogło się stać? czy to wina listwy, bezpiecznika??
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
może nie jak skarpetki ale prędzej można porównać do zmiany butów ?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Dziękuję @wojtek326za miłe słowa, cieszę się że Ci się podoba ✌️ jak to mówią jak dbasz tak masz...? Temat foteli ogólnie jest mega ciężki, gdyż początkowo w polifcie można je było zamówić tylko w edition one oraz s4. Do tego biorąc procent ile z nich ktoś rozebrał i w którą cześć europy pojechały części robił się niewielki procent szans na ich zdobycie. Moje fotele przyjechały z Francji i nie kosztowały mało... Im dłużej model auta jest na rynku tym będzie łatwiej tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość ...? Emblematy z przodu (grill) i z tyłu (klapa) ori a te czarne na błotnikach ali. PS. RS3 sprzedałeś i kupiłeś a4 czy Rysiu na weekendy a czwórka daily?? PS2. Rysiu jest kozak ?
-
Audi S3 8Y facelift sedan - black mythos - 333KM
Z tyłu ma jakąś animacje? Wrzuć zdjęcie środka kokpitu. Jak z miejscem w porównaniu do czwórki?
-
Audi S3 8Y facelift sedan - black mythos - 333KM
Piękna eska? Super że w sedanie. Niech cieszy i daje radość z jazdy. Gratulacje ?
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Nikt Cie z forum nie wyrzuca przez zmianę modelu ? zmienisz tylko dział ? S3 będziemy Cie w nim odwiedzać...? Wrzuć jakiś materiał z odbioru , jakie wrażenia na początku itp bo ciekawość mnie zżera ?? ?
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
Gratulacje? czekam na wątek o s3 ?
-
C7 Resident
Najbezpieczniej frontem po demontażu szyby
-
C7 Resident
Najbezpieczniej przez przednią szybę
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Kto co lubi ? Napewno unikatowo? S-Line Sticker: https://a.aliexpress.com/_EGZTeRT
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Zamówiłem i założyłem nowe emblematy s-line w kolorze niebieskim (fotka post powyżej)?. Czerwone po czterech latach zgubiły bezbarwny lakier i poszły do kosza ? są tez inne wersje kolorystyczne ? Udało mi się aktywować Carplay bezterminowo. W my audi.pl można max na 3 lata wykupić a na stronie niemieckiej można wykupić bezterminowe za jedyne 442 euro?