Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 ALLROAD 2.0TFSI 252KM S-Tronic


pipen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

po ponad roku poszukiwań udało się osobiście odwiedzić zachodnich sąsiadów aby zakupić ten egzemplarz.

Silnik CYRB

Skrzynia SJG

Szczegóły wyposażenia

Dla mnie auto kompletne po za małą rzeczą a mianowicie hak, który zamierzam założyć.

Rzeczy zrobione:

- Start/Stop wyłączony

- Test zegarów przy odpaleniu aktywowany

- Czyszczenie i zabezpieczanie skór

- Korekta lakieru + powłoka ceramiczna

- Filtr kabinowy + ozonowanie wnętrza

Do zrobienia:

- Montaż haka

- Montaż wideo rejestratora

- Wymiana oleju, filtrów, świec

- Serwis skrzyni biegów olej + filtry

- Zakup opon zimowych + felgi

- Nakładki na pedały i podstopnice

IMG_0891.jpeg

IMG_0892.jpeg

IMG_0893.jpeg

IMG_0894.JPG

IMG_0895.jpeg

Edytowane przez pipen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny egzemplarz :good: choć mi akurat nie podchodzi drewno i kolor skór, ale to jak wiadomo wszystko kwestia gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

fajny egzemplarz :good: choć mi akurat nie podchodzi drewno i kolor skór, ale to jak wiadomo wszystko kwestia gustu ;)

Dzięki, kolor skór dla mnie ok co do drewna to na początku nie podchodziło teraz już się oswoiłem z kredensem :)  w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden benzyniak posiadał lepsze wyposażenie na Otomoto od dwóch lat. Czaiłem sie na allroada, ale mnie to już przerosło czasowo i kupiłem B9, ale za to w prawie pełnej opcji. W sumie nie żałuję. Miałem już Alroada więc taka odmiana. Gratulacje jednego z najlepszych egzemplarzy na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka i to na wypasie.:kox:

Bezawaryjności życzę:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, vvalery napisał:

Tylko jeden benzyniak posiadał lepsze wyposażenie na Otomoto od dwóch lat. Czaiłem sie na allroada, ale mnie to już przerosło czasowo i kupiłem B9, ale za to w prawie pełnej opcji. W sumie nie żałuję. Miałem już Alroada więc taka odmiana. Gratulacje jednego z najlepszych egzemplarzy na rynku.

Dzięki :) dla mnie najważniejsze aby auto miało matrix, virtualcocpit oraz aktywny tempomat reszta to miły dodatek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, D4NTE napisał:

Piękna sztuka i to na wypasie.:kox:

Bezawaryjności życzę:hi:

Dzięki :) Twój samochód też fajny obserwowałem mody jakie robić - bardzo fajne :) 

Na początku lipca jadę na wymianę płynów oraz sprawdzenie szczegółowe silnika i reszty gratów. Będzie wyrok :) Na razie po mojej weryfikacji nie jest  źle serwisy w terminie tylko szkoda że co 30k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto i indywidualne:thumbup1: Gratulacje!

Czarne piano albo szczotkowane alu ma co drugi:wink:

Też mam drewno tyle, że szare. W B8 miałem drewno orzech i pierwsza myśl, którą wtedy miałem, to wymiana na inne dekory. Szukanie zajęło mi dość dużo czasu aż w końcu nagle zaczęło mi się to drewno podobać. 

Dostawałem później na forum propozycje odkupienia drewna na wypadek gdybym chciał sprzedać:decayed:

Do ostatniego dnia na drewnie jeździłem i nowy właściciel dalej z drewnem jeździ:wink:

Nie wymieniaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, gratuluję. Co do środka, to trudno dyskutować. Wygląda ładnie, dostojnie, no i dziadkowo ; ) Ja czekam na swoją i skonfigurowałem też z drewnem. Ale szarym, jak kolega wyżej. Srebrny dekor jest moim zdaniem za bardzo oklepany i nawet amulinium w s-line w ogóle do mnie nie przemawiał. Piano odpadł, bo za dużo tego by było...Także tego, ten. Takie pierdoły to kwestia indywidualna i mocno subiektywna, ale za to prosta w wymianie, jakby co. Szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedyskretne pytanie jeśli można, bo przez długi czas siedziałem w cenach i wyposażeniach allradów, ile dałeś ??

Moja, żona mówi, że marzyła o takim wnętrzu. Najładniejsze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pipen napisał:

Dzięki :) Twój samochód też fajny obserwowałem mody jakie robić - bardzo fajne :) 

Na początku lipca jadę na wymianę płynów oraz sprawdzenie szczegółowe silnika i reszty gratów. Będzie wyrok :) Na razie po mojej weryfikacji nie jest  źle serwisy w terminie tylko szkoda że co 30k km.

Miło, że się podoba :wink:

Może jednak poprzedni wł. robił interwały olejowe po za serwisem aso co 10-15tkm. Bo tak po 30tkm 0W20 to smoła a nie olej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vvalery napisał:

Mam niedyskretne pytanie jeśli można, bo przez długi czas siedziałem w cenach i wyposażeniach allradów, ile dałeś ??

Moja, żona mówi, że marzyła o takim wnętrzu. Najładniejsze ? 

Hej,

co do ceny a jak zajrzy tu skarbówka :) wysłałem informacje na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, D4NTE napisał:

Miło, że się podoba :wink:

Może jednak poprzedni wł. robił interwały olejowe po za serwisem aso co 10-15tkm. Bo tak po 30tkm 0W20 to smoła a nie olej :facepalm:

Auto było w leasingu. Obawiam się że chyba tylko widziało niemieckie ASO. Kupiłem płukankę więc przed wymianą oleju przepłucze smołe.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, black70 napisał:

Ładna sztuka, gratuluję. Co do środka, to trudno dyskutować. Wygląda ładnie, dostojnie, no i dziadkowo ; ) Ja czekam na swoją i skonfigurowałem też z drewnem. Ale szarym, jak kolega wyżej. Srebrny dekor jest moim zdaniem za bardzo oklepany i nawet amulinium w s-line w ogóle do mnie nie przemawiał. Piano odpadł, bo za dużo tego by było...Także tego, ten. Takie pierdoły to kwestia indywidualna i mocno subiektywna, ale za to prosta w wymianie, jakby co. Szerokości.

Dzięki do drewna przyzwyczaiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Muskel1 napisał:

Super auto i indywidualne:thumbup1: Gratulacje!

Czarne piano albo szczotkowane alu ma co drugi:wink:

Też mam drewno tyle, że szare. W B8 miałem drewno orzech i pierwsza myśl, którą wtedy miałem, to wymiana na inne dekory. Szukanie zajęło mi dość dużo czasu aż w końcu nagle zaczęło mi się to drewno podobać. 

Dostawałem później na forum propozycje odkupienia drewna na wypadek gdybym chciał sprzedać:decayed:

Do ostatniego dnia na drewnie jeździłem i nowy właściciel dalej z drewnem jeździ:wink:

Nie wymieniaj:wink:

Dzięki, dekorów nie będę zmieniał bo inne dla mnie nie komponują się z tym wnętrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pipen napisał:

Hej,

co do ceny a jak zajrzy tu skarbówka :) wysłałem informacje na priv.

Dzięki. Jaki przelot, bo nie znalazłem nigdzie. Może nie bedzie tak źle z tym olejem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, vvalery napisał:

Dzięki. Jaki przelot, bo nie znalazłem nigdzie. Może nie bedzie tak źle z tym olejem :-)

Przelatane 178k km przebieg autostradowy i głównie Szwajcaria.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zabrałem samochód na przegląd okresowy.

Zrobione:

- płukanka silnika TEC2000;

- olej OEM VW 0W30  ostatni raz ten typ(kupiłem go w bardzo dobrej cenie) przy następny wracam do 5W30;

- wymiana filtrów oleju, powietrza;

- wymiana  świec zapłonowych;

- wymiana oleju w skrzyni biegów MOTUL;

Co do wymiany oleju w skrzyni miałem też wymienić filtry ale jak to u mnie bywa zawsze coś musi się zadziać. Otóż mam oznaczenie skrzyni SJG. Według katalogów miska skrzyni jest razem z filtrem. Zamówiona misa, pora na zdjęcie miski w dół a tutaj niespodzianka miska jest bez filtra. Filtry są nad mechatroniką. Tym razem dałem sobie spokój przy następnej wymianie będzie gruba operacja :) 

 

IMG_0930.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w końcu znalazłem czas aby zainstalować rejestrator - wybrałem taki tym jak ma u siebie Muskel1. Niestety chińczyk przysłał mi kable od innego modelu samochodu. Poniżej zdjęcia tego co mam.

Potrzebuje nr wtyczek aby zrobić rozgałęźnik oraz zastanawiam się jak przerobić wtyczkę od kamery.

Pomożecie??

Chyba że ktoś zna dobrego elektronika z okolic Łodzi.

IMG_2062.JPG

IMG_2061.JPG

IMG_2060.JPG

IMG_2059.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie złożysz reklamacji? Możesz oddać kamerę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...