joonathan

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia joonathan

Reputacja

1. Czy każda z firm o których piszecie poza wykonaniem Stage 1 modyfikuje pracę skrzyni biegów ? Mam na myśli to o czym wspomina Gregor10 z Jasła. Na YT jest filmik z modyfikacji audi a5 2.0 tfsi 252KM z którego wynika, że bez zmian w skrzyni biegów sam program działa średnio.
  2. joonathan

zaparowane szyby

A może chociaż znacie jakiś warsztat w okolicach Warszawy, który podejmie się próby naprawy ?
  3. joonathan

zaparowane szyby

Witam Odwiedziłem już 3 warsztaty specjalizujące się w obsłudze klimatyzacji i nadal mam zaparowane szyby. Jedyny ratunek to umycie ich wewnątrz - na tydzień jest ok - potem znowu para, która nie schodzi, ani przy włączonej klimie ani przy samym ogrzewaniu. Klapki zrestartowane, działają według komputera prawidłowo, odpływy klimatyzacji drożne, klima chłodzi, grzeje, filtr kabinowy zmieniony dwa razy na nowy (w ciągu trzech miesięcy - dlatego, że poprzednim razem szyby parowały od węglowego filtra - nie puszczał powietrza do kabiny) komputer nie pokazuje błędów, płyn chłodniczy nie ubywa, nie śmierdzi w kabinie od klimy, klima nabita i odgrzybiona, deska rozdzielcza została rozebrana i uszczelniona - wszędzie nawet tam gdzie nie trzeba ;-) na zapas Co jeszcze może się dziać, że szyby nie chcą odparować? Aha - wnętrze suche, woziłem miesiąc czasu i worek z solą i domowy skraplacz wilgoci - ani śladu wody... a szyby zaparowane jak ta lala. Co to może być? ratunku PS. Pod dywanikami suchutko. Jeźdżę 90% sam więc nie ma komu nanieść wilgoci na butach.
  4. joonathan

Dobrzy chiptunerzy

Właśnie przeczytałem połowę tej książki... ten tego nie robi, tamten nie robi po kablu, ten ma odległe terminy a kolejny to ma słabą cenę..., że już właśnie sobie ponarzekam, że kolega z Lublina robi z hamownią za 900 zł... a warszawka chce 1600... Ok wysłałem maile wszystkim wymienionym z okolic wawy, zobaczymy kto ma najlepszą cenę i rozsądny termin szkoda, że nie mamy gdzieś jakiejś forumowej zniżki.
  5. joonathan

Dobrzy chiptunerzy

Witam Kogo polecicie z Warszawy i okolic do 1.8 TFSI ?
  6. Witam, a zna ktoś może kod oryginalnych końcówek, czarnych, do 1,8 TFSI 2011 ?
  7. dziękuję za odpowiedzi, poczekam faktycznie po prostu aż całkiem padnie - ew. wymienię potencjometr i faktycznie mam takie concert ii ze zdjęcia
  8. Witam Kupiłem właśnie przypadkiem Audi A4 Avant B6/2004 rok i mam w nim oryginalne radio Audi Concert (nie wiem czy I cz II - to jedno z pytań jak to poznać ? bo w FAQ o radiach nie widać zdjęć) i w momencie uruchamiania Radia mechanizm CD dość głośno z drażniącym ucho dźwiękiem przemiesza się tak jakby wewnątrz była płyta (której tam nie ma). Drugi problem, z tym radiem jest następujący - przy szybkim pogłaśnianiu i ściszaniu dzieją się dziwne rzeczy - czasami radio na poziomie 8-10 gra głośno a czasami ledwo je slychać i trzeba kręcić do poziomu ponad 15, innym razem (po kilku szybkich obrotach potencjometrem) potrafi z powrotem głośno grać na 8-10. Teraz pytanie - czy ja mam coś ze słuchem? czy miał ktoś takie problemy ? Z góry dziękuję za pomoc.
  9. Jestem z okolic wawy - dopiero szukam dla siebie A4 kombi, witam wszystkich serdecznie