-
[B6 AWX] Adaptacja immo po zmianie ecu silnika ?
1.9 tdi 130km awx audi a4 b6 2002r (niewiem czemu z profilu zniknęło) KRAKÓW mój ori wsad awx
-
[B6 AWX] Adaptacja immo po zmianie ecu silnika ?
Zmieniłem sterownik silnika i nie wiem jak zaadoptować immo. Adaptacja immo w grupie 00 nie działa, a pinu ze starego sterownika niemam bo jest uwalony i nieda sie z nim połączyć. 1 - Dam rade go jakoś inaczej zaadoptować bez kodu pin? 2 - Albo da sie wyłączyć immo samym vcds naprzykład? 3 - Czy jak zczytałem sobie wsad galeciakiem przed uwaleniem sterownika to da sie z niego ten pin jakoś wyciągnąć? 4 - Czy jak na nowy(używany) sterownik wczytał bym wsad ze starego to odpale auto? i problem z immo zniknie? czy to nic nie da?
-
[B6 AWX] Wymiana sterownika ECU
a jak odpiąć ten kabel od sterownika co jest blachą obudowany? trzeba sterownik w aucie rozebrać? czy jak? poda ktoś instrukcje?
-
[B6 AWX] Wymiana sterownika ECU
niczym sie niemoge połączyć z ecu silnika. zero komunikacji, ale pin do logowania chyba standardowy 12233, o tego chodzi? takim sie logowałem do adaptacji silnika
-
[B6 AWX] Wymiana sterownika ECU
ponieważ prawdopodobnie uwaliłem sterownik, zamówiłem używke identyczną. zamierzam to sam wymienić czy wystarczy po tym zabieguzrobić adaptacje immo vcds grupa 25 immobilaizer 10 adaptacja i potwierdzamy 00 to wystarczy czy napotkam jakieś problemy?
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
z krakowa
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
No i stało sie panowie!! po próbie wgrania wsadu auto nie odpala, jakby zapłod odcięty! i wiatrak sie włącza po przekręceniu kluczyka. Co robić poradźcie? Programem galetto sie nie moge sie teraz połączyć
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
przypu
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
nie prosze o rady tylko o softa. Każdy może mieć swoje zdanie. silnik to silnik i ma spory zapas
-
Pośba o zmodyfikowany wsad AWX
Witam Wszystkich. Poszukuje sprawdzonego i bezpiecznego wsadu wsadu do AWX między 150 a 170KM Audi a4 b6 Tak zwanego gotowca Jakby Któryś z Kolegów poratował takowym był bym bardzo wdzięczny
-
Prośba o analize logów turbiny
luzy niestety są na wałku a i olej przedostaje sie do obiegu na egr, czyli lipa i pewnie regeneracja by sie przydała!?
-
Prośba o analize logów turbiny
czuli wystarczy czyszczenie? nie potrzebna będzie regeneracja?
-
Prośba o analize logów turbiny
Sunday 02 June 2013 14:40:56 038 906 019 FP 1.9l R4 EDC 0000SG 1538 Group A: '011 Group B: Not Running Group C: Not Running Engine speed Spec. intake press. Actual intake press. D.cycle MAP TIME 2850-3150 2200-2400 2100-2600 35-80% TIME TIME Marker STAMP /min mbar % STAMP STAMP 0.00 1512 1224.0 1216.8 32.7 0.40 1533 1234.2 1240.2 33.1 0.80 1554 1234.2 1251.9 34.7 1.20 1575 1234.2 1263.6 35.5 1.60 1596 1244.4 1275.3 35.5 2.00 1638 2060.4 1345.5 23.5 2.40 1701 2121.6 1684.8 30.3 2.80 1806 2193.0 2082.6 48.6 3.20 1911 2244.0 2351.7 57.0 3.60 2016 2274.6 2562.3 67.7 4.00 2142 2295.0 2679.3 71.7 4.38 2247 2315.4 2702.7 76.5 4.78 2373 2325.6 2749.5 81.7 5.18 2478 2346.0 2808.0 88.9 5.58 2604 2346.0 2854.8 94.4 5.98 2730 2346.0 2901.6 94.0 6.38 2856 2346.0 2948.4 94.0 6.78 2961 2346.0 2936.7 94.4 7.18 3087 2346.0 2936.7 94.4 7.56 3213 2346.0 2901.6 93.2 7.96 3318 2346.0 2866.5 93.6 8.36 3423 2346.0 2831.4 94.4 8.75 3528 2346.0 2772.9 94.0 9.15 3612 2346.0 2667.6 92.4 9.55 3717 2346.0 2152.8 75.3 9.95 3801 2346.0 1953.9 66.9 10.34 3885 2335.8 1989.0 66.5 10.74 3948 2325.6 2082.6 68.1 11.14 4032 2305.2 2187.9 71.7 11.54 4116 2295.0 2234.7 70.9 11.94 4200 2274.6 2223.0 70.1 12.34 4263 2254.2 2199.6 69.3 12.73 4347 2223.6 2187.9 68.9 13.13 4410 2193.0 2176.2 69.3 13.53 4473 2152.2 2187.9 69.7 13.93 4536 2121.6 2176.2 71.3 14.33 4578 2080.8 2129.4 72.1 127.37 882 1060.8 959.4 19.9 127.76 882 1050.6 959.4 19.9 128.16 882 1060.8 959.4 19.9 128.56 882 1060.8 959.4 19.9 128.96 882 1060.8 959.4 19.9 129.36 882 1060.8 959.4 19.9 129.76 882 1060.8 959.4 19.9 130.16 882 1060.8 971.1 19.9 130.56 882 1060.8 959.4 19.9 131.36 882 1060.8 959.4 19.9 131.76 882 1060.8 959.4 19.9 132.16 882 1060.8 959.4 19.9 132.56 882 1060.8 959.4 19.9 132.96 882 1060.8 959.4 19.9 133.36 882 1060.8 959.4 19.9 133.76 882 1060.8 959.4 19.9 134.16 882 1060.8 971.1 19.9 134.56 882 1060.8 959.4 19.9 134.96 882 1060.8 959.4 19.9 135.36 882 1060.8 959.4 19.9 135.76 861 1060.8 971.1 19.9 136.16 882 1060.8 971.1 19.9 136.56 882 1060.8 959.4 19.9 136.96 882 1060.8 971.1 19.9 1 137.36 882 1060.8 959.4 19.9 137.76 882 1060.8 971.1 19.9 138.16 882 1060.8 959.4 19.9 138.54 882 1060.8 971.1 19.9 138.94 882 1060.8 971.1 19.9 2 139.34 882 1060.8 971.1 19.9 139.72 882 1060.8 959.4 19.9 140.12 882 1060.8 971.1 19.9 3 140.52 882 1060.8 959.4 19.9 140.92 882 1060.8 971.1 19.9 141.32 882 1060.8 971.1 19.9 141.71 882 1060.8 959.4 19.9 142.10 882 1060.8 959.4 19.9 142.50 882 1060.8 971.1 19.9 142.90 882 1060.8 971.1 19.9 143.30 882 1060.8 959.4 19.9 143.70 882 1060.8 971.1 19.9 144.10 882 1060.8 959.4 19.9 144.50 882 1060.8 971.1 19.9 144.90 882 1060.8 959.4 19.9 145.30 882 1060.8 971.1 19.9 145.70 882 1060.8 959.4 19.9 146.10 882 1060.8 971.1 19.9 146.50 882 1060.8 959.4 19.9 146.89 882 1060.8 971.1 19.9 147.28 882 1050.6 959.4 19.9 147.69 882 1060.8 959.4 19.9 148.07 882 1060.8 959.4 19.9 148.47 882 1060.8 959.4 19.9 148.87 882 1060.8 971.1 19.9 149.27 882 1060.8 959.4 19.9 149.67 882 1060.8 959.4 19.9 150.05 882 1060.8 959.4 19.9 150.45 882 1060.8 959.4 19.9 152.45 882 1060.8 959.4 19.9 152.85 882 1060.8 959.4 19.9 153.24 882 1060.8 959.4 19.9
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam, przekodowałem fisa i zastanawiam sie czy wszystko dobrze, poniewarz dolny przycisk reset wyłącza mi wyświetlacz a nie resetuje. czy tak ma być? czy trzeba coś przekodować i gdzie?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Może ktoś da cynka jak to zrobić na polski vag 4.9? ---------- Post dopisany 27-07-2012 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 20:37 ---------- Witam mam problem z kodowaniem kanału 19stego niemoge sie z nim połączyć. korzystałem z VCDS-Lite release 1.1 na polski vag 4.9 też mam kanał niedostępny? dodam że mam niebieski kabelek jak to ma znaczenie. Ktoś wie w czym może być problem
Adri
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta