-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Witam. Kilka dni temu kupiłe avanta na 17 225 z zawieszeniem na oko -40. Jazda jest koszmarem (Łódź i okolice). Wczesniej smigalem A4 z 1BE i 1BA komfort bardzo dobry. W tym awdi zmienie lada moment zawieszenie na ori 1BE. Z mojego punktu widzenia mamy za kiepskie drogi na tak niskie zawieszenie
-
1.8T Logi do oceny.
Witam. Mam prośbę potrzebuje porady odnosnie logów. Autko pali bardzo dużo i kiepsko przyspiesza temp. silnika tez bardzo wysoko. Z góry dziekuje. http://vaglog.rtnet.pl/log_185211.html
-
Problem z 1.8T
Sprawdź cewki i świece.
-
Silnik głośno pracuje-co może być przyczyną?
Pompa oryginał. Po zamontowaniu zero poprawy więc pudło
-
Silnik głośno pracuje-co może być przyczyną?
Jak napisał wyżej pompa jest wymieniona.
-
Silnik głośno pracuje-co może być przyczyną?
Napinacz nowy oryginał. Na zimny ciśnienie jest ok 2.5 bar natomiast kiedy temp. oleju osiągnie ponad 80 stopni ciśnienie spada i klekocze.
-
Silnik głośno pracuje-co może być przyczyną?
Klekotanie ewidentnie napinacza. Ciśnienie na wolnych obrotach ok. 1.7 bara troche mało więc stawiam na panewki niestety Po dodaniu gazu ciśnienie wzrasta powyzej 2barów jest cisza.
-
Silnik głośno pracuje-co może być przyczyną?
Witam. Zacznę od początku. Kupiłem w kwietniu autko 1.8ADR. Po tygodniu uzytkowania wymienilem olej + filterek mobil 10W40. Po kilku dniach zaczął delikatnie odzywać się łańcuch i napinacz. Po jakiś 4000 tyś km juz było głooosno! Wiem ze to bolaczka tych silników wiec zabralem sie do roboty. Wymienilem napinacz i łańcuch olej i filtr. Cisza ! Pokonałem 300 km i zaczął pukać jak wcześniej. Zwaliłem miskę wymieniłem pompe oleju rozebrałem podstawe filtra oleju w celu wyczyszczenia zaworka jednokierunkowego ktory sie tam znajduje. Efekt koncowy niestety kiepski. Na zimnym po odpaleniu klekocze przez ok 1-3 sek nastepnie po rozgrzaniu sie do 80 stopni (olej) klekocze na wolnych obrotach po przekroczeniu 1200obr cisza. Jest jeszcze jakis inny zawor przelewowy w tym silniku lub ma ktos jakis pomysl na rozwiazanie mojego denerwujacego problemu. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów !
barhaj89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta