Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AirJordan

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A możesz kolego coś więcej napisać na temat samego procesu wymiany. Ciężko mi powiedzieć co mogło paść kumpel jechał na kacu i mu się woda wylała ;/ Orientujesz się może na temat ewentualnego kosztu ? Pozdrawiam
  2. Witam szanownych kolegów mam problem z Nawigacją w A4 B5 po lifcie, otóż spaliło mi się prawdopodobnie podświetlenie w wyniku zalania. Jak się spojrzy pod światło to nawi wyświetla, ale w momencie, gdy jest ciemno już nie, i tu moje pytanie, czy ktoś się orientuje jak to zrobić i czy jest problem z demontażem tego urządzenia ? pozdrawiam
  3. Oczywiście, że tak przecież ta informacja jest zawarta w numerze VIN kolego więc nie da się ukryć takiej informacji
  4. Pragnę zauważyć, że prosiłem o pomoc przy wymianie skrzyni, a nie o mądralińskiego uwagi na temat: "Stać mnie na automat czy mnie nie stać." Także skoro tak się lubujesz w automacie to sobie nim jeźdź, ja mam i to i to i wolę manualną skrzynię poza tym poprawnie po polsku powinno to brzmieć: Nie kupuj auta na którego utrzymanie Cię (Cię piszemy z dużej litery wyraz szacunku) nie stać, a nie "nie kupuj auta, na które cię nie stać na utrzymanie":facepalm:
  5. Dzięki wielkie Lapek85 z chęcią skorzystam tylko najpierw szukam dawcy
  6. 3500 najtanzy remont skrzyni u mnie z 3 miesięczną gwarancją. Gdzie sens ?
  7. Jak najbardziej się zgodzę, ale nic poza tym :banan:
  8. W domu mam 3 A4 wszystkie 1.9 TDI dwa manuale i jeden automat. Z manualnymi skrzyniami super 0 problemów jeden audik przebiegane 320 000 drugi 283 000 a ten w automacie 220 000 i non stop coś mu dolega (problemy ze skrzynią), więc postanowiłem z niego zrobić manualną skrzynię żeby sobie życie troszkę ułatwić. Dzięki za wskazówkę
  9. Dziękuję bardzo kolego A powiedz mi jeszcze proszę jak powalczyć z komputerem, żeby nie wyświetlał później biegów, które zmienia ??
  10. Witam panowie mam A4 1.9 TDI po lifcie w automacie, skrzynia się posypała a za naprawę bagatela 3500 zł. Postanowiłem więc wrzucić skrzynię manualną i tu pojawiają się moje pytania. Moja wersja jest 110 konna, czy mogę przełożyć skrzynię z 90 konnej. Czy jest różnica w skrzyni przed i po lifcie. Jak rozumiem zmienić będę musiał również półosie oraz łapy i dodać wysprzęglik, czy coś jeszcze? Z góry dziękuję za pomoc. Podrawiam !!
  11. Witam serdecznie moje Audi A4 1.9 TDi 1999 rok automat, sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.