Treść opublikowana przez djszaman
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak moge przyjechac ale nie audi a o ktorej ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
fajnie ładnie, ale jak jest pogoda
-
be pięć avant ADR -- powoli do celu
michcio88 to jest polerka ---------- Post dopisany 20-06-2014 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 22:32 ---------- dzis umyłem i porobiłem parę zdjęć, żeby było widac jak wygląda jutro go jako tako przepoleruje i powinno być lepiej ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zobacz na kształt głośnika jakie ma wychylenie nie same cyferki świadczą o zacności głośnika ten z aukcji ewidentnie nadaję się do BassReflexu te z małym wychyleniem do skrzyni zamkniętej z czystym i szybkim basem ale miałem skrzynie zamknięte i to nie dla mnie BR jakoś bardziej mi wpada w ucho jest po prostu bardziej basowy przynajmniej na tych głośnikach na których ja się zabawiałem i zabawiam ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=5AaQNMAWqAY&feature=share ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- A tak na serio to oto mi się rozchodzi ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- Wie ktoś coś gdzie to dostać i do czego to służy ? http://i61.tinypic.com/53okt0.jpg to jest pewnie jakaś samoróba z rury PCV, ogrzewana i rozszerzana do kielicha:wink: też mi się właśnie tak wydaje jak kolega wyżej pisze, to na pewno jest samoróbka, z nudów szukałem coś na ten temat i nie znalazłem nic
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie, bo on sobie sam robił zabudowe bagaznika gdzie go już nie ma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ryba85 GTi grają takie dwa w golfie 3 bordowym i po prostu auto aż podskakuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
u mnie Hertze przyjemnie grają już kilka lat, fakt choć basu mają mała ale jest OK, te 400W w RMS'ie wystarcza w PB wystarcza?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
warunki atmosferyczne powiadasz? a dawałeś tym głośnikom w palnik zaraz po odpaleniu auta i sru na szlifa? ta średnia półka JBL owszem może i słaba ale GTi to już co innego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo kupujesz dziady.:grin:kup w koncu konkret sprzet zebys na vaginwazji znowu sie nie ośmieszył. pomyśl o JBL GTi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak coś to wpadnę i obczaję i przy okazji zapodasz muzyke
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko to tylko nabić kolor w puche i malowanie tylko jeszcze to nieszczęsne rozbieranie konsoli środkowej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Malowanie ze spreja czy już lepiej pistoletem?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
malowanie plastidipem dekorów, robił ktoś? jak to się ma do rzeczy ?
-
be pięć avant ADR -- powoli do celu
tak zrobię zdjęcia tylko czekam na pogodę słoneczną ale nie spodziewać się rewelacji bo auto jak pisałem do malowania sie nadaje
-
be pięć avant ADR -- powoli do celu
Cześć wszystkim, w czasie gdy moje oczko w głowie jest w trakcie sprzedaży (golf2) przyszedł czas żeby pokazać swojego Avanta z 1996r a więc do rzeczy: - silnik 1,8 ADR + założony LPG Zenit - 2 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - 2 elektryczne lusterka -elektryczny szyberdach - ABS - climatronic - podłokietnik (tyl) - składana tylna kanapa - skóra szara? został zakupiony w takim oto stanie z czasem przyszły felgi 17" parabole z oponami 205/40 ale szybko się ich pozbyłem z czego żałuję, że kupiłem 215/50 mimo iż jedzie sie bardzo przyjemnie ale wygląda jak tutaj zdjęcie jeszcze na 205/40 Z planów to: - założenie kierownicy z polifta czteroramiennej - założenie lamp poliftowych made by me - malowanie całego auta bo już wiek zrobił swoje (w trakcie szukania lakiernika) - no i na pewno zmiana opon na 205/45
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
znacie jakiegos lakiernika? wiadomo nie najdroższego byłem we wrocławiu i po powrocie do domu zauważyłem że mam błotnik porysowany i wgniota małego na drzwiach albo orientujecie sie ile tak mniej wiecej biora za malowanie CAŁEGO auta? avanta
-
Spoty wrocławskie
jest jakiś parking w pobliżu stadionu miejskiego ? wybieram sie w czwartek na koncert i chciałbym bezpiecznie audi zaparkować
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ryba krakajmy więcej, może tym razem o jakimś RS4 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a wcześniej o nim rozmawialismy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak jestem zadowolony subwoofer wywalilem bo i tak nie grał ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- Krzysiek jakby były 18to tak
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ma ktos tutaj do sprzedania tasme do kierownicy poliftowej 4 ramiennej ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to juz wiem skąd cie kojarzyłem. a my się już widzieli na płycie rynku, wpadłem po głośniki a myślę że się pojawie na spocie tylko nie wiem czy zdążę audi zrobić z zawieszeniem to przyjade VW i zaparkuje dalej
-
Spoty wrocławskie
Heh jeśli to do mojej osoby skierowane to frytek żadnych dawać nie bede:) w sumie spodziewałem sie tutaj takiej odpowiedzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak znam go
-
Spoty wrocławskie
Haha ciekawie powiedziane a do ręki ile sie dostaje? Bo na pewno więcej niż u mnie tu na południu:) nie mam na myśli od razu praca w biurze tylko pewno od zera czyli przyjdź podaj pozamiataj hehe