Treść opublikowana przez djszaman
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tez bym sie skusil na znaczek jak bedziecie zamawiac to pisac w tym temacie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
szukam zakładu wulkanizacyjnego gdzie dobrze założą i naciągną opony, żeby powietrze nie uciekało
-
Nie podaje paliwa na zimnym silniku-jaka przyczyna?
auto wrocila od mechanika posprawdzal wszystko swiece zmienione, mowil ze to tez moze byc aku ze za slaby bo rzeczywiscie jest jakas 40 chyba (taki juz byl po kupnie) ---------- Post dopisany 13-11-2012 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 19:22 ---------- jakim to programem mam sprawdzic wskazania przed odpaleniem rano kolego andrzej_1970
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no niestety już przy wjeździe na BP przy tej chopce, potrafię przytrzeć spodem, tu nie chodzi o szaleństwo, robię auto dla siebie ( o ile $ pozwalają) i mam z tego satysfakcję
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
niee AFN z golfa do golfa ale gdyby nawet to AFN wzdluznego tez wejdzie ale skrzynia musi byc inna
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AFN jestem w fazie poszukiwań dobrego motorka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak dobrze kojarzysz ma sie dobrze, czeka na nowy motor
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
heh tez nie rozumiem co macie do golfów. ta sama stajnia a się śmiejecie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czemu? jakies negatywne opinie o nim ?
-
Nie podaje paliwa na zimnym silniku-jaka przyczyna?
no wiec czujnik temp dziala,bo jak odpali to ssanie sie wlacza, pompa paliwa nowa, wtryski sprawne bo rozpylaja mgielke. regulator tez dobry
-
Nie podaje paliwa na zimnym silniku-jaka przyczyna?
a wiec na zimnym silniku nie daje tyle paliwa co powinno (tak stwierdzil mechanik) i moje pytanie jest takie czego to moze byc przyczyna ze podaje mu malo paliwa i zawsze ciezko odpala tylko na zimnym ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie gdzie macie ten szrot w gorlicach ? czy to jakas tajemnica ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
gdzie wy to jezdzicie na jakis szrot do tych gorlic? ja codziennie praktycznie tam przejezdzam i nic po drodze nie widze mozecie dac namiary? bo potrzebuje pare czesci sobie kupić
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
wszystko pokasowane i mysle ze w niedziele zrobie znowu test i zamieszcze błędy jesli pokaże ---------- Post dopisany 07-10-2012 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 18:30 ---------- no i jak to w deszczowa niedziele poszedlem do auta i wyskoczyly takie bledy 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 1025 Uszkodzenie kontrolki airbag przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
wiec podpialem i z kurde przez przypadek nacisnalem nie to co trzeba usunelo mi wszystkie bledy z silnika probowalem od nowa i zero bledow, a w innych typu abs immo poduszki czy co tam zadzialalo 3yskoczylo takie cos 588 Zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy - N95 zbyt duża oporność - BŁĄD SPORADYCZNY 1025 Uszkodzenie kontrolki airbag przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 532 Napięcie zasilania sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY 1176 Klucz sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY 750 Lampka kontrolna przerwa lub zwarcie do masy 799 Czujnik temperatury cieczy chlodzącej-G110 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 779 Czujnik temperatury zewnętrznej-G17 przerwa lub zwarcie do plusa 1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71 zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY w tej procedurze silnik bylo troche bledow, w tym cos o wtrysku, przejechałem kawałek myslałem że pokaże znowu a tu nic zero błędow dalej :/ pokazało mi po wypieciu zasilania wtryskow ( po kolei odpinałem) 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 1252 Wtryskiwacz cylindra 4-N33 przerwa na wyjściu - BŁĄD SPORADYCZNY nie kasowałem nic z tych błędów
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
mam kabel jutro postara sie wrzucic błedyjakie wyskoczą
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
regulator paliwa jest ok bo, wyciągłem listwę wtryskową w celu sprawdzenia czy paliwo tryska, no i robi ładnie mgiełkę więc regulator jest ok, paliwo jest zawsze obecnie akurat mam trochę ponad 1/4
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
nie mam dalej vaga, goście z allegro wala w ciula ta kostka to taka niebieska? jeśli nie odpali tzn że jest dobra?
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
tak, jak kręcę z rana to kreci, kreci, kreci, za chwile jakby chciał zaskoczyć ale dalej kreci i potem odpali, chodzi chwilkę na 1200, zgaśnie, a jak znowu odpale (różnie czasem od razu, a czasem pokręce chwilę) to chodzi też na 1200(ale to ssanie) a jak przygazuje to go muli w zakresie 1500-2000, ale przewód jakby był uszkodzony to chyba by ciekło?
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
tak rozrzad wymieniony ostatnio, a wcześniej był przeskoczony o jeden ząbek teraz jest ustawione tak jak być powinno przewody i świece nie zmienione bo są dobre
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
czekam na kabel od vaga, bo go zamówiłem w poniedziałek
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
ok gaz zakrecony i wypalony bo gaśnie na gazie podcisnienie odpięte tuz przy kolektorze zobaczymy jutro ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 12:53 ---------- no więc poszedłem rano odpalić i nic dalej to samo, już sam nie wiem co mam robić pozostaje chyba tylko zawiezienie do mechanika
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
a zapomiałem napisać, że problemem jest odpalenie na benzynie, na gazie chodzi ładnie, dopiero jak się zagrzeje silnik to ładnie chodzi i na benzynie i na gazie
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
tak sekwencyjną instalację mam, w jaki sposób mam to sprawdzić?
-
Ciężkie odpalanie b5 ADR + LPG
witam, przepatrzyłem wszystko chyba co możliwe w aucie, robiłem tak jak pisze na forum i nic dalej :/ filtr paliwa zmieniony, pompa paliwa zmieniona na nową, wtryski wszystkie robią mgiełkę, czujnik temp sprawny (bo po odpięciu i tak nie pali) kostka stacyjki zmieniona bo też tak coś wyczytałem na forum, co jeszcze mam sprawdzić bo już ręce mi opadają, a zimno się zaczyna robić i nie będę siedział w aucie i kręcił 10 min. HEEELP