-
Strefa Śmiechu
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=5019 w sumie tylko audi tam brakuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja poproszę jak mi sie uda dotrzec to cos przemyce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zwykłem wozić Heinekeny bo wieksze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hihi, wiem wszystko juz jasne, no stress ja mialem troche inna sytuacje bo mnie na forum nie bylo tylko mnie nasz przesympatyczny Lukas zaprosil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pamietaj zeby sie z kazdym przywitac bo Cie potem ochrzania na forum jak mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie po prostu, co po raz kolejny tlumacze, zauwazylem ze to i to nie dziala po podpieciu do samochodu. czego to wina to nie wiem bo sie nie znam. chcialem to wyjasnic a nie szukac zwady.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak juz mowilem, pojechalem tam na zaproszenie Lukasa, na forum sie zalogowalem dopiero dzis. Jakbym najpierw byl na forum to jak najbardziej bym sie wital a tak nie znalem tam absolutnie nikogo, udalismy sie tam z ojcem bo Lukas zaoferowal pomoc przy problemach z naszym autem. Dopiero potem powiedzial o forum. Tyle na ten temat, nie widze sensu dalszej, niepotrzebnie niemilej, wymiany zdan na ten temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma tego zlego..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawzajem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no spoko, nie dosc ze z ojcem sie czulismy jak odludki bo wszyscy zajeli sie samochodem a do nas ani be ani me to jeszcze na forum dostalem bure ze jestem cham :th: .. mam nadzieje ze wiekszosc w tym klubie jest milsza bo nie chcialbym tak zaczynac przygody z A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uważam ze Prosze czy możecie a nie MUSICIE łukasz chyba nic nie musi jak chce to zorbi jak nie to nie po drugie jak przyjerzdzacie na spot i widzicie kogos to wypada sie przywitać a nie jak wy ostatnio wyszliscie i ani czesc ani spierrr poczułem sie jak powietrze a moze poporstu byłem niewidoczny wasze zachowanie nie tylko mnie poraziło pozdrawiam czlowieku, przyjezdzam na zaproszenie Lukasa z ojcem, jego nie bylo, nikogo nie znalem i to ja mam latac sie witac. chyba cos ci sie pomylilo. wiec ja rowniez czuje sie porazony. w klubie seata w ktorym jestem od lat to wiara wita nowego anie stoi, pali fajki i czeka az sie do nich podejdzie pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tu milutcy niektorzy mowie ze po VAGowaniu dlatego ze przed tym lapciowkowaniem wszystko bylo ok i alarm sie zalaczal a wyswietlacz nie pokazywal niedomknietej klapy. Dopiero po tym dlubnieciu sie zaczela akcja bongo. Niemniej co by to nie bylo, trzeba naprawic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie bagaznik mryga tylko ze maska przednia otwarta, a mrygac zaczela tuz po VAGowaniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawde rzeklszy u mnie w domu daje rade, nawet Crysis nagniatal w high widocznie kierunki w audi potrzebuja wiekszej mocy od Cry'a
Infra
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta