Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomson23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomson23

  1. Tomson23 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Proszę o ocenę logów. przy odpalaniu chwilę przerywa jakieś 3 do 4 sekund nie wiem czy to może dawka paliwa? Nieraz zdarza się, że na wolnych obrotach również tak jakby przerywał. W logu pierwszym pozycja druga jest ok? załączyłem również logi z wtrysków. proszę o opinie. Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Jeszcze zrobiłem zrobiłem kolejne logi Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM nie zlogowałem grupy 018, zle tam w czasie przerwań pojawiały sie na wtryskach 128. nie zawsze na tych samych czy to może być mała dawka paliwa i jest brak reakcji na wtrysk? Dodatkowo zastanawia mnie w grupie 003 pomiar Exhaust gas recir. duty cykle. Pokazywał cały czas 99,6% . zgasiłem silnik, odpaliłem i przez chwilę pokazuje 99,6% a następnie schodzi w dół.
  2. Tomson23 odpowiedział(a) na Tomson23 temat w 2.0TDI
    ok. dzięki jeszcze raz popatrze. Skoro mówisz że jest dobre dojście. jakoś tam już patrzyłem i go nie widziałem może gdzieś nie w to miejsce patrze.
  3. Tomson23 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam, szykuje sie do wymiany czujnika temperatury. gdzie on znajduje się przy silniku i jakie jest dojście do niego?
  4. witam, gdzie mogę znaleźć czujnik temperatury płynu chłodniczego.
  5. Tomson23 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, chciałem zajrzeć do pompy paliwa w 2.0 TDI podnisłem tylnia kanapę i ku mojemu zdziwieniu nie ma tam pompy. Gdzie ona sie znajduje chciałem sprawdzic jej stan i ewentualnie przeczyścić.
  6. Witam, posiadam VCDS 11.11.3 EN i nie moge wejśc w grupę 000. za każdym razem kiedy dokonuje próby jest komunikat, że pierwsza grupa to 001. w czym problem?
  7. kolego Piotrsob1 co masz na myśli konfigurację?
  8. potwierdzam Knetch lub MANN
  9. Daniels18 a jaka powinna być wartość, w jakich granicach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.