Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki wielkie Banan, juz dziala:D Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. Panowie kto ma w b5 ori radyjko ,mam pytanie jak wbic kod i zatwierdzic. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja odpadam bo na nocke do roboty. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A gdzie robicie tego spota. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka . Dzieki za spota Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pasuje ,bede. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz jeszcze pytanie gdzie ten spot Kc. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam . Ja na spota wlece Jak poskladam morde w padaczce:D Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry . Panowie gdzie w poznaniu dostane zarniki philips D2s 4300k w dobrej cenie ,moze ktos wie? Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez A co ze spotem .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pod spryski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. Panowie nie ma ktos pompki od xenonu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry:) A taki duzy i ladny byl.
-
Jakie są oznaczenia sprężyn OJE i OYE
Dziekuje bardzo:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:)
-
Jakie są oznaczenia sprężyn OJE i OYE
Witam . Panowie szukam oznaczenia sprężyn do mojego auta avant 99r ,na wlepce jest zawias 1BE z oznaczeniem oś przednia OJE oś tylna OYE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry:)
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
Ok. dziękuje za pomoc.
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
O to super .Powiedz mi jeszcze jakie daje doladowanie teraz turbo .
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
Witam. auto jeżdzi na lpg przez caly czas, chyba że się skonczy. Ja myslalem że ona ma 150 KM i plany byly na k03s od Dev-a i jakiś program do tego , a tu lipa. Łukasz a powiedz mi cala reszta jest dobrze po tych logach co widzisz .
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
Ok ,jutro dzwonie o nowy czujnik do serwisu ,zobaczymy co bedzie dalej .
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
Witam , Logi zrobione ,świece wymienialem w kwietniu na takie jak powinny być do tego silnika.
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
Oki, te logi zrobie na pb i lpg .