-
Wahacze SKV
Potwierdzam dystrybutor skv sam skątaktował się ze mną poprzez pocztę forumhttps://goo.gl/photos/CatrF31LZn46JqTw7 a nie kupowałem u nich wachaczy https://goo.gl/photos/wiMbVEnXD3pL6wd99 , skontaktowali się ze mną dosłownie w przeciągu kilku minut( jak podałem im numer tel )prosząc o przesłanie potwierdzenia zakupu oraz zdjęcie numeru seryjnego który widnieje na wachaczu na numer kontaktowy. Po przesłanu wymaganych fotek poprzez mms https://goo.gl/photos/cPAZLcgyjniJ2h2LAoddzwonili do mnie po 21minhttps://goo.gl/photos/Db3mKBSc4A6RFnCC9 że wszystko się zgadza i wyślą mi nowego prawego banana na wskazany wcześniej adres bezpłatnie. Byłem dosłownie w szoku, nie słyszałem jeszcze o tak sprawnym systemie gwarancyjnym. Polecam. Na Pewno przedstawię kolejne fotki jak przyjdzie do mnie nowy prawy banan. W dniu wczorajszym otrzymałem przesyłkę z nowym wachaczem. https://goo.gl/photos/dToPumBP6oqnawA19. Który już zamontowałem. Liczymy dalej przejechane kilometry.
-
Wahacze SKV
Witam. Panowie jak to wypada 13 dnia miesiąca musi wyjść na jaw jakaś przykra niespodzianka, wjechałem dzisiaj na kanał spojrzałem na wahacze a moim oczom ukazała się wysunięta tuleja w prawym bananie nie wytrzymała nawet 500km. fotki banan prawy i lewy https://goo.gl/photos/a9PcL6UzLpQof8Uq7
-
Wahacze SKV
Dzisiaj dokonałem wymniana wielowachacza, był w opłakanym stanie. Nowe elementy pasowały bezproblemowo. Stan licznika 252000. Następnym razem wypowiem się w kwietniu jak odwiedzę diagnostykę, robiąc przegląd techniczny.
-
Wahacze SKV
A widzisz kiedy zarejestrowałem konto w 2012r jak kupiłem auto. A że mam czas i chęci żeby szukać informacji na pożądany temat to nie piszę postów. Pozdrawiam
-
Wahacze SKV
Witam równie po przeczytaniu wszystkisz postów w tym temacie postanowiłem zakupić komplet wahaczy https://goo.gl/photos/DjPqsrMbvGQijduj9 fotki oraz dowód zakupu. Zawieszenie będę montował w ten weekend oraz sukcesywnie wpisywał pokonane tyś km. Pytanie do dystrybutora czy może określić po zdjęciu kodu czy banany które kupiłem nie są z tej felernej serii? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum.
shagi89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta